AFYON SULTANDAĞI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2018-2019

sultandağı ücretli öğretmenlik

AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2018-2019 eğitim öğretim yılında ilçemiz okullarında oluşacak öğretmen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, 31 Ağustos 2018 ile 10 Eylül 2018 tarihleri arasında ücretli  öğretmen başvuruları alınacaktır.

Başvurular E-Devlet üzerinde bulunan “Ücretli Öğretmen Başvuruları” linkinden yapılacaktır. Belirtilen tarihten önce başvuru yapanların KPSS sonuçları ile güncelleme yapmaları gerekmektedir. Yapılan başvuruda beyan edilen evraklar, başvuru tarihleri içerisinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Birimine elden teslim edilecek, onaylama işlemi yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru sırasında teslim edilecek belgeler aşağıda belirtilmiş olup, belgeleri eksik ya da yanlış olan adayların başvuruları işleme alınmayacaktır.

BAŞVURU ESNASINDA İSTENEN BELGELER

1-Diploma ve mezuniyet belgesi aslı gösterilerek fotokopisi kurumumuzca onaylanıp kabul edilecek, formasyonu olanlar belgesini ekleyecektir.

2-Nüfus cüzdan fotokopisi.

3-2017 veya 2018 KPPS sonuç belgesi örneği.

4-Açık Öğretim Fakültesinin okul öncesi öğretmenliği ile 3. 4. Sınıf öğrencisi olup, ön lisans mezunu durumunda olduğuna dair belge.

5-Ön lisans mezunu olup, KPSS sonuç belgesi olmayanlardan (transkript) belgesi.

6-Sertifikası olan adaylar (özel öğretim, İngilizce) belgeler isteyeceklerdir.