araklı ücretli öğretmenlik

ARAKLI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2018

TRABZON ARAKLI İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 2. Dönem Ücretli Öğretmenlik başvuruları

TRABZON ARAKLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II.DÖNEM ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2017-2018 Eğitim – Öğretim yılın II. Dönem   ilçemiz Merkez ve Mahalle okul / kurumlarımızda kadrolu öğretmenler tarafından doldurulamayan boş geçen branşlara “Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ilişkin Karar”ın 9. maddesine göre Ders ücreti karşılığı öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır. İlçemiz bünyesinde, Ders ücretli öğretmenlik başvuruları, aşağıda örneği verilen dilekçe ve istenen belgeler ile Müdürlüğümüz insan kaynakları bürosuna 05/02/2017 Pazartesi gününe  kadar yapılacaktır.  Başvurular duyuruda istenen belgeler ile Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları şubesine bizzat yapacaklardır.

İLK DÖNEM BAŞVURUDA BULUNAN KİŞİLERİN TEKRAR BAŞVURMALARINA GEREK YOKTUR.

Başvurular hakkında ayrıntılı bilgiye ve başvuru formuna  ulaşmak için TIKLAYINIZ.

“ARAKLI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2018” üzerine 2 yorum

  1. Ben başvuru yaptıgımda,okul müdürü beni ögretmen olarak istedigi halde,şubenizde bana asla sizi görevlendirmeyeceklerini,norm fazlası yada branş ögremenleri görevlendireceklerini söylediler.oysaki görüyorumki istedikleri zaman degil norm fazlası branş ögretmeni,alakasız ögretmen bile görevlendiriliyor.burda ne kadar tecrübe yada çalışmak önemli degilmiş,önemli olan şubede kimi istiyorlarsa o kişi oluyormuş

    Cevapla
    • Şikayetinizi görev yaptığınız yerin İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesine yapmanız gerekmektedir.

Yorum yapın