ARICAK ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2016

ELAZIĞ ARICAK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik duyurusu

ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

İlçemiz merkez ve merkeze bağlı Belde ve köy okullarında ihtiyaç olması durumunda, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında görevlendirilmek üzere 15/08/2016-07/09/2016 tarihleri arasında ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır. Başvuruda bulunacak adayların mezuniyetleri itibari ile en az ön lisans mezunu olması ve başvuru tarihleri arasında aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Müdürlüğümüze müracaatları gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER

1. Matbu Dilekçe (Müdürlüğümüzden ve web Sitemizden Temin Edilecek)
2. Diploma/Mezuniyet Belgesi/Çıkış Belgesinin Fotokopisi
3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4. Formasyon Belgesinin Fotokopisi (Formasyon Belgesi Olanlar İçin)
5. KPSS Sonuç Belgesi veya Bilgisayar çıktısı
6. Kurs / Seminer Belgesi (Varsa)
7. Adli Sicil Kaydı
8. 1 Adet Vesikalık Fotoğraf

AÇIKLAMALAR

NOT-1: 07/09/2016 tarihinden sonra yapılacak başvurular alınacaktır. Ancak ilk görevlendirmeler 07/09/2016 tarihinde oluşacak liste üzerinden yapılacak olup diğer başvurular, başvuru tarihinden itibaren en geç bir ay içerisinde listeye dahil edilecektir.

NOT-2: Müdürlüğümüzde, daha önceki yıllarda müracaatları bulunanlar da yukarda belirtilen evrakları yeniden ibraz etmeli ve Müdürlüğümüze teslim etmelidirler.

NOT-3: 2015-2016 ve daha önceki Eğitim-Öğretim yılında Müdürlüğümüzce görev verildiği halde Müdürlüğümüzce kabul edilebilir bir mazeret göstermeksizin (Askerlik, kendisinin Sağlık durumu, yakınlarının sağlık sorunları veya yakınlarından birinin vefatı hariç) görevinden ayrılan başvuru sahiplerinin başvuruları ayrıca değerlendirilecektir. (Bu durum başvuru sahipleri tarafından 2015’te Müdürlüğümüze sunulan dilekçelerinde beyan edilmiştir.)

Arıcak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Başvuru dilekçesini indirmek için tıklayın.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir