arnavutköy ücretli öğretmenlik başvuruları 2015

İstanbul Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2015-2016 Eğitim Yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları başlamıştır. Başvurular internet ortamında yapılacaktır. Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2015 yılı Ücretli Öğretmenlik duyurusu için…

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI ALINMAYA BAŞLAMIŞTIR.

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında İlçemiz Okullarında görev yapmak isteyenler için ücretli öğretmenlik başvuruları 05 Ağustos 2015 itibariyle başlayacaktır. Ücretli öğretmenlik başvurusu yapmak isteyenlerhttp://arnavutkoy.ucretliogretmenlik.com/ internet adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvurular yalnızca internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapanların elektronik forma 250 KB’ ı aşmayacak şekilde vesikalık bir fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir. Diğer evraklar (Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, v.b.) ise görev verildikten sonra Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları bölümüne elden teslim edilecektir. Ücretli öğretmenlik başvurularının sonuçları daha sonra belirlenecek bir tarihte müdürlüğümüze ait arnavutkoy.meb.gov.tr  ve www.ucretliogretmenlik.com adreslerinden öğrenilebilecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir