BAHÇELİEVLER ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

İSTANBUL BAHÇELİEVLER İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

Ücretli Öğretmenlik başvuruları 14 Ağustos – 08 Eylül 2017 tarihleri arasında internet14 üzerinden yapılacaktır.

Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için ihtiyaç olan okullarda görevlendirmek üzere ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir.

Yükseköğrenim mezunu olup; ders ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenlerin aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formuna diploma yüklenmesi gerekmektedir. Tarayıcıdan taranan ya da fotoğraf makinesi ile çekilen diplomanın 400 kb´ı geçmemesi gerekmektedir. Cep telefonu ile resim çekerken boyutun yüksek olmaması için resim çözünürlüğünü düşürerek çekiniz. Örneğin; 3 megapixel.

65 Yaş ve üstü olanlar ile Lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formun doldurulması yeterli olup, Müdürlüğümüze gelinmesine gerek yoktur.  Elden başvuru kabul edilmeyecektir.

İstenen evraklar daha sonra görev yapılacak okula elden teslim edilecektir.

 

Ücretli Öğretmenlik başvurusu yapmak için tıklayın.

5 Comments

  1. gözde

    Yanıtla

    sisteme kayıt yaptığıma dair onay gelmiyor. hata yüzünden kaydınız yapılamadı diyor. kayıt kontrolünde kayıt var görünüyor fakat girişe geldiğinde giriş yapılamıyor. bilgiler tamamen hatasız olmasına rağmen. başına gelen durumu çözen var mıdır?

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir