Menü Kapat

BAHÇELİEVLER ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2018

İSTANBUL BAHÇELİEVLER İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı II. Dönem Ücretli Öğretmenlik başvuruları

İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEMİ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2017/-2018 öğretim yılı II. Dönem ücretli Öğretmenlik başvuruları 15 Ocak – 09 Şubat 2018 tarihleri arasında Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sitesi üzerinden yapılacaktır.

Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için ihtiyaç olan okullarda görevlendirmek üzere ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir.

Yükseköğrenim mezunu olup; ders ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenlerin aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru formuna diploma yüklenmesi gerekmektedir. Tarayıcıdan taranan ya da fotoğraf makinesi ile çekilen diplomanın 400 kb´ı geçmemesi gerekmektedir. Cep telefonu ile resim çekerken boyutun yüksek olmaması için resim çözünürlüğünü düşürerek çekiniz. Örneğin; 3 megapixel.

65 Yaş ve üstü olanlar ile Lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formun doldurulması yeterli olup, Müdürlüğümüze gelinmesine gerek yoktur. Elden başvuru kabul edilmeyecektir.

İstenen evraklar daha sonra görev yapılacak okula elden teslim edilecektir.

Genel İhtiyaç Olan Branşlar:
-İlk Öğretim Matematik
-Matematik
-İngilizce
-Fizik
-Fen Bilimleri/ Fen ve Teknoloji
-İHL Meslek Dersleri
-Sınıf Öğretmeni

Ücretli Öğretmenlik başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir