BİTLİS HİZAN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI 2023-2024

BİTLİS HİZAN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları

BİTLİS HİZAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI

Aşağıda adı geçen ücretli öğretmenlerimizin istenen belgelerle birlikte İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüze en geç 15.09.2023 mesai bitimine kadar (17.00) başvurmaları gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER

  1. Sabıka kaydı (e-devletten veya adli makamlardan alınacak)
  2. Diploma örneği
  3. Kimlik fotokopisi
  4. TC Hizan Halkbankası Hesap dekontu

Mavi telli dosyayla birlikte getirilecek

 

ADI SOYADI BAŞVURU BRANŞI
1 Özge Güneş Sınıf Öğretmenliği
2 Mesut Özcan Sınıf Öğretmenliği
3 Fatih Çetin Sınıf Öğretmenliği
4 Hakan Demir Sınıf Öğretmenliği
5 Muhammed Erdoğan Sınıf Öğretmenliği
6 Hacer Gündüz Sınıf Öğretmenliği
7 Şifanur Güvendik Sınıf Öğretmenliği
8 İsmet Çoban Sınıf Öğretmenliği
9 Burhanettin Ekinci Sınıf Öğretmenliği
10 Muhammed Balcin Sınıf Öğretmenliği
11 Hüsamettin Çoban Sınıf Öğretmenliği
12 Mehmet Hasip Vangölü Sınıf Öğretmenliği
13 Yahya Arici Sınıf Öğretmenliği
14 Emrah Kaplan Sınıf Öğretmenliği
15 Suna Sadak Sınıf Öğretmenliği
16 Yusuf Kaya Sınıf Öğretmenliği
17 Şirin Karabaş Sınıf Öğretmenliği
18 Mekin Gökalp Sınıf Öğretmenliği
19 Muhacir Aktay Sınıf Öğretmenliği
20 Metin Salar Sınıf Öğretmenliği
21 Yılmaz Gültekin Sınıf Öğretmenliği
22 Ercan Şenol Sınıf Öğretmenliği
23 Mahmut Yıldırım Sınıf Öğretmenliği
24 Mehmet Reşat Çiçek Sınıf Öğretmenliği
25 Ömer Kaplan Sınıf Öğretmenliği
26 Yasemin Kaymiş Sınıf Öğretmenliği
27 Burhan Kaplan Sınıf Öğretmenliği
28 Cennet Tuz Sınıf Öğretmenliği
29 Yusra Tuz Sınıf Öğretmenliği
30 Altın Arslan Sınıf Öğretmenliği
31 Cuma Kaplan Sınıf Öğretmenliği
32 Nurşen Gencer Sınıf Öğretmenliği
33 Yeşim Gencer Sınıf Öğretmenliği
34 Sinan Tarhan Sınıf Öğretmenliği
35 Şilan Çiçek Sınıf Öğretmenliği
36 Birsen Aydemir Sınıf Öğretmenliği
37 Mehmet Şirin Özbay Sınıf Öğretmenliği
38 Deniz Arslan sınıf Öğretmenliği
39 Kenan Okuyan Sınıf Öğretmenliği
40 Necdet Ekinci sınıf öğretmenliği
41 Ayşe Soyubol Sınıf Öğretmenliği
42 Suzan Korkmaz Fen Bilimleri
43 Ayetullah Korkmaz Beden Eğitimi
44 Kader Çelik Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi
45 Güler Çelik Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi
46 Enver Alca Bilişim Teknolojileri
47 Semra Karabaş İngilizce
48 Dilan Türk Biyoloji
49 Harun Güngör Beden Eğitimi
50 Yakup Aytar Beden Eğitimi
51 Metin Tarhan İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri
52 Uğur Temiz Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi
53 Cahit Kaplan Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi
54 İzzet Temiz Sosyal Bilgiler
55 Buşra Öretmen Fen Bilimleri
56 Abdulkerim Yavuz Türkçe
57 Gülbeyaz Hergül İngilizce
58 Ercan Karayal Sosyal Bilgiler
59 Cemre Zelal Avcil Türkçe
60 Şaban Aslan Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi
61 Zehra Yıldırım Almanca
62 Rahmi Günal Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi
63 Elif Orhan İngilizce
64 Cezmi Taş Beden Eğitimi

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir