bursa karacabey ücretli öğretmenlik başvuruları 2015

Bursa Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik başvurularını 25/08/2015 – 05/09/2015 tarihleri arasında alacaktır. Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2015 yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları ile ilgili duyurusu için;

KARACABEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2015 YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI DUYURUSU

25.08.2015-05.09.2015 tarihleri arasında ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin DİNGİN “Ağustos ayında yapılacak olan özür grubu atamalarından ve ilk atama sonuçlarından sonra boş kalan kadrolara ücretli öğretmen alınacağını ve belirtilen tarihler arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Bölümünden alınacak Başvuru Formuyla beraber Diploma Fotokopisi (Mezuniyet Belgesi) ve Nüfus Cüzdan Fotokopisi ile başvuru yapılacağını söyledi.

Ücretli Öğretmen görevlendirmelerinde sırasıyla Eğitim Fakültesi bölüm mezunlarına, formasyonu olan Fen-Edebiyat Fakültesi bölüm mezunlarına, formasyonu olmayan Fen-Edebiyat Fakültesi mezunlarına ve Lisans Eğitimi alan diğer fakülte mezunlarına öncelik verilecektir.

Önlisans mezunlarına ise lisans mezunu başvurusu olduğu taktirde görev verilmeyecek olup sadece Okul Öncesi Alanında ihtiyaç karşılanamazsa alanı 2 yıllık çocuk gelişimi ..vs olan bölüm mezunlarından görevlendirme yapılacaktır.” dedi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Duyuru bağlantısı: http://karacabey.meb.gov.tr/www/ilce-milli-egitim-mudurlugunden-ucretli-ogretmenlik-basvuru-duyurusu/icerik/205

Yorum yap