çayırova ücretli öğretmenlik sonuçları

ÇAYIROVA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI 2016

KOCAELİ ÇAYIROVA İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları

KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI

Güncel liste aşağıdadır.

SIRA NO ADI-SOYADI MEZUN OLDUĞU OKUL BRANŞI GÖREVLENDİRİLDİĞİ OKUL SAATİ
1 Esin YAMAN Anadolu Üni. Eğitim Fakültesi Almanca Güzeltepe Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi 30
2 Yasemin ERTUĞRUL Gebze Teknik Üni. Fen Fakültesi Fizik Güzeltepe Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi 15
3 Yasemin ERTUĞRUL Gebze Teknik Üni. Fen Fakültesi Fizik Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 12
4 Emine EKİZ İstanbul Üni. Fen Fakültesi Fizik Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi 20
5 Emine EKİZ İstanbul Üni. Fen Fakültesi Fizik Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 8
6 Yücel KEÇİCİ Sakarya Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 20
7 Burcu AYDOĞDU Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi  Felsefe Öğretmenliği İngilizce Güzeltepe Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi 26
8 Aslıhan HAVUZ CUCA Kafkas Ünivesitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Dili ve Edebiyat Bölümü İngilizce Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 25
9 Zehra AYDIN Kafkas Ünivesitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Dili ve Edebiyat Bölümü İngilizce Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi 30
10 Elif ADAR Süleyman Demirel Üni. Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce GOSB-TADIM Jale Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30
11 Yeliz AKKAYA Kocaeli Üni. Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26
12 Abdullah OKUMUŞ Selçuk Üni. Eğitim Fakültesi (EMEKLİ ÖĞRT) İngilizce İstiklal Ortaokulu 30
13 Yaprak İRİŞ Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü İngilizce Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26
14 İlknur M. KORMAZ Sofya Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı İngilizce Yapı ve Kredi Bankası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30
15 Yeliz EREN Arabaev Kırgız Devlet Üni. Eğitim Fakültesi İngilizce Şekerpınar Ortaokulu 20
16 Sera ŞAHİN Oş Pedagojik Enstitüsü İngilizce Çayırova Mevlana İlkokulu 30
17 Yeliz EREN Arabaev Kırgız Devlet Üni. Eğitim Fakültesi İngilizce Yapı ve Kredi Bankası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10
18 Meryem SOĞANCI Atatürk Üni. İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Demirsaç Ortaokulu 30
19 İrfan ASLAN Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Çayırova Tahsin Tarhan Ortaokulu 30
20 Ferda AYDIN Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 30
21 Dilek KARAKOÇ Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi İstiklal Ortaokulu 30
22 Sema ERGÜL Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yenimahalle Ortaokulu 30
23 Ayşe Şuranur UYSAL Marmara Üni. İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yenimahalle Ortaokulu 30
24 Huriye Zeynep CANBAL 19 Mayıs Üni. İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Çayırova Tahsin Tarhan Ortaokulu 22
25 Mehmet Akif ÖZDEMİR Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi 10
26 Sema GÖKSU İstanbul Üni. İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi GOSB-TADIM Jale Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 23
27 Tuğba SARIKÜLÇE Fırat Üni. İlahiyat fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Türkan Göktürk İlkokulu 8
28 Tuğba SARIKÜLÇE Fırat Üni. İlahiyat fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu 6
29 Tuğba SARIKÜLÇE Fırat Üni. İlahiyat fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi İstiklal İlkokulu 8
30 Beyhan ALKAN Recep Tayyip Erdoğan Üni. İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 20
31 Ferhan ÇİÇEK Atatürk Üni. Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Hanife Soykan Ortaokulu 25
32 İlknur Özkan CANDAN Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü İlköğretim Matematik Atatürk Ortaokulu 25
33 Faruk GÖKKAYA Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Edebiyet Fakültesi Kimya Bölümü Kimya Yapı ve Kredi Bankası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 19
34 Duygu YAZICI Bozok Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Kimya GOSB-TADIM Jale Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28
35 Faruk GÖKKAYA Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Edebiyet Fakültesi Kimya Bölümü Kimya Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4
36 Meliha BALCAN Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü Kimya Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 30
37 Şeyda SANSU Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı Yapı ve Kredi Bankası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 25
38 Orhan KOFOĞLU Gırne Amerikan Ünivesitesi Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bilişim Teknolojileri GOSB-TADIM Jale Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30
39 Sema KARA Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bilişim Teknolojileri Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 20
40 Haşim GÖKSU Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Ulusları Kıbrıs Üniverstesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bilişim Teknolojileri Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 20
41 Sesil KUTSAL Trakya Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmeniliği Okul Öncesi Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
42 Esra PEKTAŞ Ekişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Okul Öncesi Öğretmenliği Şekerpınar İlkokulu 30
43 Hilal BİRYAN Anadolu Üniverstesi Açıköğretim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Okul Öncesi Öğretmenliği Sultan Fatih Anaokulu 30
44 Dilek BOT Sinop Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Okul Öncesi Öğretmenliği 24 Kasım Ortaokulu 30
45 Şeyma GÜRLEK Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Okul Öncesi Öğretmenliği 24 Kasım Ortaokulu 30
46 Özlem KARAKURLUK Anadolu Ünivertesi Açıoköğretim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Okul Öncesi Öğretmenliği Güzeltepe İlkokulu 30
47 Huri EMİCİ Anadolu Üni. A.Ö.F Okul Öncesi Öğretmenliği Güzeltepe İlkokulu 30
48 Yeliz KOÇ Anadolu Üni. A.Ö.F Okul Öncesi Öğretmenliği Çayırova Şekerpınar Toki Anaokulu 30
49 Hatice UTAR Abant İzzet Baysal Üni. Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
50 MERYEM KESKİNOĞLU Pamukkale Üni. Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
51 Tuğba ADALI Anadolu Üni. A.Ö.F Okul Öncesi Öğretmenliği Çayırova Yunus Ergüz İlkokulu 30
52 GÜLBEYAZ KOÇ SAKARYA ÜNV.BESYO REKREASYON Beden  Eğitimi Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 30
53 Kibariye ŞEKER Dumlupınar Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mehmet Akif İlkokulu 30
54 Özge IŞIKO Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi  Sınıf Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
55 Cemal ŞAHİN Dicle Üni. Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Öğretmen Şevket Özay İlkokulu 30
56 Sevgi GÜNAYDIN Anadolu Üni. Turizm ve Otelcilik Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Öğretmen Şevket Özay İlkokulu 30
57 Gülkız ŞAHİN Anadolu Üni. A.Ö.F Sınıf Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
58 Derin AYDOĞDU Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Frasızca Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Çayırova Yunus Ergüz İlkokulu 30
59 Filiz DAL Selçuk Üniversitesi Üniversitesi Meslek Eğitim Fakültesi Çiçek-Örgü-Dokuma Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
60 İlknur DEDE Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Şekerpınar İlkokulu 30
61 Afife ERDEN Kütayha Kız Öğretmen Okulu Sınıf Öğretmenliği Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu 30
62 Güler TAŞTAN Marmara Üni. Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
63 Büket GÜNER Kafkas Üni. Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Öğretmen Şevket Özay İlkokulu 30
64 Tacettin TÜRKMEN Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Kastamonu Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği İstiklal İlkokulu 30
65 Serhat AKYOL Dokuz Eylül Üni. Buca Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
66 Sevgi MANAV Celal Bayar Üniverstesi Demirci Eğitim FakültesiSosyal Bilgiler Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
67 Merve TOSLU ERCAN Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Öğretmen Şevket Özay İlkokulu 30
68 Gonca TASALI Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Öğretmen Şevket Özay İlkokulu 30
69 Ensar AKIN Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Öğretmen Şevket Özay İlkokulu 30
70 Demet ESENLER Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Şekerpınar İlkokulu 30
71 Gülfer AKTAŞ Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Sınıf Öğretmenliği Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu 30
72 Selime DİNÇ Bulgaristan^’daki Tolbulhin “Tina Kirkova”Anaokulu ve İlkokul Öğretmen Yetiştirme Ensitüsü Sınıf Öğretmenliği Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu 30
73 Eylem BUDAK Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Bölümü Sınıf Öğretmenliği Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu 30
74 Hilal YEŞİLBAŞ Kocaeli Üni. Eğitim Fakültesi Türkçe Anabilim Dalı Sınıf Öğretmenliği Çayırova Demirsaç İlkokul (Ek Bina) 30
75 Serap SERYOL Dumlupınar Üni. Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Sınıf Öğretmenliği Öğretmen Şevket Özay İlkokulu 30
76 Özlem ERDEMİR Gaziosman Paşa Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Sınıf Öğretmenliği Çayırova Yunus Ergüz İlkokulu 30
77 İsa GÜLMEK Sakarya Üni. Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Çayırova Yunus Ergüz İlkokulu 30
78 Büşra ERYILMAZ Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Sınıf Öğretmenliği Çayırova İlkokulu 30
79 Mehtap TOPALOĞLU Afyon Kocatepe Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Çayırova İlkokulu 30
80 Tuğba ALBAYRAK Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümü Özel Eğitim 24 Kasım Ortaokulu 30
81 Dilaver DEMİR Sınıf Öğrt. (Emekli) Özel Eğitim Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30
82 İhsan KILIÇ Sınıf Öğrt. (Emekli) Özel Eğitim 24 Kasım Ortaokulu 30
83 İsmail ÖNALAN Sınıf Öğrt. (Emekli) Özel Eğitim Mehmet Akif İlkokulu 30
84 Satılmış YILDIZ Sınıf Öğrt. (Emekli) Özel Eğitim Mehmet Akif İlkokulu 30
85 Rabia ŞAHİN Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü Özel Eğitim Şekerpınar Hasan Tahsin Ortaokulu 30
86 Muhibi DEMİR Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü Özel Eğitim Şekerpınar Hasan Tahsin Ortaokulu 30
87 Tuğba CAYIR Sakarya Üniversitesi Kaynarca Seyfetin Selim Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcısı Özel Eğitim Şekerpınar Hasan Tahsin Ortaokulu 30
88 Elvide KAYA Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Özel Eğitim 24 Kasım Ortaokulu 30
89 Nalan TORLAK Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Özel Eğitim Mehmet Akif İlkokulu 30

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir