DERİK ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI 2016

MARDİN DERİK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları

MARDİN DERİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI

Derik ilçesi 2016/2017 Eğitim öğretim yılında görevlendirilen ücretli öğretmenler listesi yayınlanmıştır.

Ücretli öğretmen üst yazısı

Listeyi indirmek için tıklayın.

ADI VE SOYADI GİRECEĞİ DERS GÖREVLENDİRİLDİĞİ OKUL
Herdem MUSTAFAOĞLU Okul Öncesi Zeytindalı Anaokulu
Sevdet AYDIN Okul Öncesi Zübeyde Hanım Anaokulu
Azize Yurgiden Okul Öncesi Zübeyde Hanım Anaokulu
Gamze Ayebe Okul Öncesi Zübeyde Hanım Anaokulu
Halime Çağur Okul Öncesi Zübeyde Hanım Anaokulu
Abdullah ERGÜL Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Alanlı Ortaokulu
Nurullah ÖZÇELİK İngilizce Alanlı Ortaokulu
Berfin YÜZAL Sınıf Öğretmenliği Ambarlı İlkokulu
Perihan ÇELİK İngilizce Ambarlı Ortaokulu
Gülan ÇEKMEZ Sınıf Öğretmenliği Atatürk İlkokulu
Şükriye DORA Sınıf Öğretmenliği Atatürk İlkokulu
Özgür BAĞDAT Sınıf Öğretmenliği Atatürk İlkokulu
Ayşan BAĞI Sınıf Öğretmenliği Atatürk İlkokulu
Şahin VURAL Sınıf Öğretmenliği Atatürk İlkokulu
Hevidar Yazıl Okul Öncesi Atatürk İlkokulu
Gülsün DENİL Türkçe Atatürk Ortaokulu
Faruk DAĞ Matematik Atatürk Ortaokulu
Dilan DENK Matematik Atatürk Ortaokulu
Rıdvan YILDIRIM Sınıf Öğretmenliği Ballı İlkokulu
Samet GÜZEL Sınıf Öğretmenliği Ballı İlkokulu
Sevinç AKTAŞ Sınıf Öğretmenliği Ballı İlkokulu
İbrahim Halil KARAKILIÇ Fen Bilimleri Ballı Ortaokulu
Nazan KIZIL Sınıf Öğretmenliği Boyaklı İlkokulu
Engin SAKİN Sınıf Öğretmenliği Boyaklı İlkokulu
Mehmet Emin AKSU Sınıf Öğretmenliği Boyaklı İlkokulu
Züleyhan AKYOL Okul Öncesi Boyaklı İlkokulu
Hamdiye ŞAMAN Sosyal Bilgiler Boyaklı Ortaokulu
Mehmet Salih ÇİFTÇİOGLU Matematik Boyaklı Ortaokulu
Behice KABAK Türkçe Bozbayır Ortaokulu
Eylem KIZILAY Matematik Bozbayır Ortaokulu
Rabia Evra ÖZKORKMAZ Matematik Cumhuriyet Ortaokulu
Mehmet Emin ÇALIŞTIRAN Matematik Cumhuriyet Ortaokulu
Resul AKSİN Türkçe Cumhuriyet Ortaokulu
Bilal AKSİN Türkçe Cumhuriyet Ortaokulu
Alican DENEKLİ Fen Bilimleri Cumhuriyet Ortaokulu
Bülent ERDEM Fen Bilimleri Cumhuriyet Ortaokulu
Sultan DENİZ Fen Bilimleri Cumhuriyet Ortaokulu
Ahmet AYDIN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Cumhuriyet Ortaokulu
Barış AÇLAN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Cumhuriyet Ortaokulu
Mehmet MAT Teknoloji- Tasarım Cumhuriyet Ortaokulu
Selman DURAN Bilişim Teknolojileri Cumhuriyet Ortaokulu
Davut ALP Sınıf Öğretmenliği Çadırlı İlkokulu
Emrullah ELDEN Sınıf Öğretmenliği Çadırlı İlkokulu
Engin AKTAŞ Sınıf Öğretmenliği Çataltepe İlkokulu
Serkan KAYA İngilizce Çataltepe Ortaokulu
Yılmaz SÜER Matematik Çataltepe Ortaokulu
Halil İbrahim Turan Türkçe Derik İmam Hatip Ortaokulu
Erkan AKTAŞ Bilişim Teknolojileri Derik İmam Hatip Ortaokulu
Ejder GÜVEN Sınıf Öğretmenliği Derinsu İlkokulu
Süleyman ECER Sınıf Öğretmenliği Derinsu İlkokulu
Serhat ÖZÜÇALIŞIR Sınıf Öğretmenliği Derinsu İlkokulu
Esra Doran Okul Öncesi Derinsu İlkokulu
Melahat DURMAZ Fen Bilimleri Derinsu Ortaokulu
Bülent AKTAŞ Fen Bilimleri Derinsu Ortaokulu
Hakan EKTİREN Matematik Derinsu Ortaokulu
Mehmet Salih ÖZTOP Türkçe Derinsu Ortaokulu
Mehmet Masum MACİT Sınıf Öğretmenliği Direkli Hacı Ahmet Irmak İlkokulu
Kenan MACİT Sınıf Öğretmenliği Direkli Hacı Ahmet Irmak İlkokulu
selma ESEN Matematik Direkli Hacı Ahmet Irmak Ortaokulu
Faruk OKTAY Sınıf Öğretmenliği Göktaş İlkokulu
Ferat GENÇ Sınıf Öğretmenliği Göktaş İlkokulu
Mustafa DURĞUT Sınıf Öğretmenliği Göktaş İlkokulu
Bilal EKTİREN Sınıf Öğretmenliği Göktaş İlkokulu
Fedile YALÇIN Okul Öncesi Göktaş İlkokulu
Şahabettin NEBİOĞLU Beden Eğitimi Göktaş Ortaokulu
Hasan ALIN İngilizce Göktaş Ortaokulu
Sabriye MENEK Matematik Göktaş Ortaokulu
Mutalip SORAN Türkçe Göktaş Ortaokulu
Ömer ATEŞ Sınıf Öğretmenliği Hisaraltı İlkokulu
Mehmet ATEŞ Sınıf Öğretmenliği Hisaraltı İlkokulu
Hülya SÖYLEMEZ Okul Öncesi Hisaraltı İlkokulu
Nıştıman DORA Sınıf Öğretmenliği İncesu İlkokulu
M. Ali GÜN Sınıf Öğretmenliği İncesu İlkokulu
Rıfat SERCAN Sosyal Bilgiler İncesu Ortaokulu
Vejdin ÇELİK Sınıf Öğretmenliği Kanatlı İlkokulu
Sabahattin PILSIN Matematik Kanatlı Ortaokulu
Dilaver ÇEVİREN Sınıf Öğretmenliği Kocatepe İlkokulu
Savaş ALAS İngilizce Kocatepe Ortaokulu
Berivan ATIŞ Sınıf Öğretmenliği Koçyiğit İlkokulu
Zozan ATIŞ Sınıf Öğretmenliği Koçyiğit İlkokulu
Sultan DELEK Okul Öncesi Koçyiğit Ortaokulu
Kemal ÇİN Sınıf Öğretmenliği Kovanlı Samsung İlkokulu
Ahmet ÇELİK Sınıf Öğretmenliği Kovanlı Samsung İlkokulu
Ayşe Er Okul Öncesi Kovanlı Samsung İlkokulu
Nurullah DİNÇ Matematik Kovanlı Samsung Ortaokulu
Necla Bıçakçı Türkçe Kovanlı Samsung Ortaokulu
Leyla Hacialioğlu Fen Bilimleri Kovanlı Samsung Ortaokulu
Berivan MERCEN İngilizce Kovanlı Samsung Ortaokulu
Hüseyin IŞIKIRIK Sınıf Öğretmenliği Marev İbrahim Fidanoğlu İlkokulu
Ramazan ECER Sınıf Öğretmenliği Marev İbrahim Fidanoğlu İlkokulu
Eda EGLİS Sınıf Öğretmenliği Marev İbrahim Fidanoğlu İlkokulu
Bilal DİNÇ Sınıf Öğretmenliği Marev İbrahim Fidanoğlu İlkokulu
Orhan SÖYLEMEZ Sınıf Öğretmenliği Marev İbrahim Fidanoğlu İlkokulu
Şaban YILDIRIM Sınıf Öğretmenliği Marev İbrahim Fidanoğlu İlkokulu
Benazir GEZİCİ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Marev İbrahim Fidanoğlu Ortaokulu
Esra TUNCER Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Marev İbrahim Fidanoğlu Ortaokulu
Tuncay BULUT Fen Bilimleri Marev İbrahim Fidanoğlu Ortaokulu
İrfan AÇLAN Fen Bilimleri Marev İbrahim Fidanoğlu Ortaokulu
Devran Özgür DEMİR Matematik Marev İbrahim Fidanoğlu Ortaokulu
Rojbin ARSAKAY Türkçe Marev İbrahim Fidanoğlu Ortaokulu
Ronai ECER Sınıf Öğretmenliği Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
Zuhal DEMİR Sınıf Öğretmenliği Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
Emrullah EGE Matematik Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Rıdvan SEVER Beden Eğitimi Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Zuhal EGE Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Cihan DENİZ Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Funda KARAKAŞ Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Osman Baran ZURBA Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Ayşe GÜNEŞ Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Emrah ÇEKİN Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Fulya ÇAĞIRDAN Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Ferhat TEMEL Sınıf Öğretmenliği Mehmet Ayaydın İlkokulu
Mehmet Heybettullah ALMAK Sınıf Öğretmenliği Namık Kemal İlkokulu
Derya DURAK Sınıf Öğretmenliği Namık Kemal İlkokulu
Emel GÖKALP Sınıf Öğretmenliği Namık Kemal İlkokulu
Birgül BENK Sınıf Öğretmenliği Namık Kemal İlkokulu
Cihan BAĞLAR Sınıf Öğretmenliği Namık Kemal İlkokulu
Mülkiye DENK Matematik Namık Kemal Ortaokulu
Gizem SULTAN YÜZAL Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Namık Kemal Ortaokulu
Süleyman DEMİR Sosyal Bilgiler Namık Kemal Ortaokulu
Leyla DAĞ Matematik Namık Kemal Ortaokulu
Mehmet Şah ÇELİK Sınıf Öğretmenliği Pirinçli İlkokulu
Seyithan KABAK Sınıf Öğretmenliği Pirinçli İlkokulu
Edip AY Sınıf Öğretmenliği Pirinçli İlkokulu
Fidan ÇELİK Okul Öncesi Pirinçli İlkokulu
Ahmet DEMİR Sosyal Bilgiler Pirinçli Ortaokulu
Ahmet EREK Türkçe Pirinçli Ortaokulu
Şükran ACAR Matematik Pirinçli Ortaokulu
Sefer TAŞ Fen Bilimleri Pirinçli Ortaokulu
Mehmet Ali TAN İngilizce Pirinçli Ortaokulu
Perizade ÖZYILDIZ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Pirinçli Ortaokulu
Zerife AYDIN Görsel Sanatlar Pirinçli Ortaokulu
Remziye ALMAK Bilişim Teknolojileri Pirinçli Ortaokulu
Berivan DURAN Sınıf Öğretmenliği Seydi Keskin İlkokulu
Şevin BAKI Sınıf Öğretmenliği Seydi Keskin İlkokulu
Zeynep ADAR Sınıf Öğretmenliği Seydi Keskin İlkokulu
Rojda DAĞ Sınıf Öğretmenliği Seydi Keskin İlkokulu
Rojda KARAMANOĞULLARI Sosyal Bilgiler Seydi Keskin Ortaokulu
Efdil GÖVEN Matematik Seydi Keskin Ortaokulu
Mukkaddes Turpçu İngilizce Seydi Keskin Ortaokulu
Hüseyin ÇAĞIRAN Türkçe Seydi Keskin Ortaokulu
Rojbin MALGİR Sınıf Öğretmenliği Söğütözü İlkokulu
Bilge SAYILIR Sınıf Öğretmenliği Söğütözü İlkokulu
Sultan AÇLAN Sınıf Öğretmenliği Subaşı İlkokulu
Devran Demir Sınıf Öğretmenliği Subaşı İlkokulu
Sumru İstek Sınıf Öğretmenliği Subaşı İlkokulu
Ayet AÇLAN Matematik Subaşı Ortaokulu
Revzet ÇELİK Sınıf Öğretmenliği Tepebağ İlkokulu
Hatun TAN Sınıf Öğretmenliği Tepebağ İlkokulu
Şeyhmus TAN Sınıf Öğretmenliği Tepebağ İlkokulu
Ayşe ADAR Sınıf Öğretmenliği Tepebağ İlkokulu
Serdal AÇAN Sınıf Öğretmenliği Tepebağ İlkokulu
Serkan KABAK Sınıf Öğretmenliği Tepebağ İlkokulu
hefidar İRİM Matematik Tepebağ Ortaokulu
Berivan YILDIZ Sosyal Bilgiler Tepebağ Ortaokulu
Bedrettin EŞİN Fen Bilimleri Tepebağ Ortaokulu
Abdurrahim YILDAN Sınıf Öğretmenliği Tepecik İlkokulu
Abdulaziz YILDAN Sınıf Öğretmenliği Tepecik İlkokulu
Hicran ÇINAR Sınıf Öğretmenliği Tepecik İlkokulu
Serkan YILMAZ Türkçe Tepecik Ortaokulu
Mahmut SÜER Matematik Tepecik Ortaokulu
Burak KIZILAY Bilişim Teknolojileri Tepecik Ortaokulu
İrfan YAVUZ Sınıf Öğretmenliği Yavuzlar İlkokulu
Bilal DURUR İngilizce Yavuzlar Ortaokulu
Mustafa BEYAZ Sosyal Bilgiler Yavuzlar Ortaokulu
Erdal SABAK Matematik Yavuzlar Ortaokulu
Şüheda Temel Meslek Dersleri Derik Anadolu İmam Hatip Lisesi
Engin ABUKAN Tarih Derik Anadolu İmam Hatip Lisesi
Çiğdem AKSAKAL Felsefe Derik Anadolu Lisesi
Ramazan ÖZEN İngilizce Derik Anadolu Lisesi
Deniz ÜN Almanca Derik Anadolu Lisesi
Ferhat KABAK Matematik Derik Anadolu Lisesi
Hüseyin DEMİREL Tarih Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Deniz GÜLEÇ Felsefe Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Aytekin ARSLAN Matematik Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mazlum YILMAZ Matematik Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Fatma ÖZCAN Bilişim Teknolojileri Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Aydan ALACABEK Bilişim Teknolojileri Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İbrahim Halil ÇAĞUR Bilişim Teknolojileri Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Gülbahar ALIŞ İngilizce Derik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İbrahim ÖZGEN Çocuk Gelişimi Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Emrah ÖNEL Çocuk Gelişimi Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Şevin AKTAŞ Çocuk Gelişimi Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Müzeyyen ERDOĞAN Çocuk Gelişimi Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kibariye DİNEKLİ Çocuk Gelişimi Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Cemile ECER Çocuk Gelişimi Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Rojin PALAMUT Beden Eğitimi Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Nur Sakine DURSUN Aile ve Tüketici Hizmetleri Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Uğur ÇEKEN Matematik Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hekim ÖNEL Matematik Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Vedat TANRISEVER Matematik Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İkram TACAR Bilişim Teknolojileri Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Şükran BOYDU Kimya Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Gülsün SAROHAN Sınıf Öğretmenliği Adak İlkokulu
Dilan DAĞ Sınıf Öğretmenliği Adakent İlkokulu
Fazile DEĞERLİ Sınıf Öğretmenliği Akçay İlkokulu
Mehmet Şirin ÖKTEN Sınıf Öğretmenliği Akıncılar İlkokulu
Şükriye AKÇAM Sınıf Öğretmenliği Aşağı Mezra ilkokulu
Sedat YILDIZ Sınıf Öğretmenliği Atlı İlkokulu
Kerim YAVUZ Sınıf Öğretmenliği Atlı İlkokulu
Nevzat ÜZEN Sınıf Öğretmenliği Başaran İlkokulu
Nalin DENLİ Sınıf Öğretmenliği Bayır İlkokulu
Kemal TEMEL Sınıf Öğretmenliği Bayraklı İlkokulu
Abdulkerim YAVUZ Sınıf Öğretmenliği Beşbudak İlkokulu
Süleman BEYAZOĞLU Sınıf Öğretmenliği Bozok İlkokulu
Hüseyin KIZILAY Sınıf Öğretmenliği Böğrek İlkokulu
Köçeri BAYIR Sınıf Öğretmenliği Burç İlkokulu
Fulya ÇAĞIRDAN Sınıf Öğretmenliği Çiviker İlkokulu
Ömer YAVUZ Sınıf Öğretmenliği Damlacık İlkokulu
Ramazan ÇELİK Sınıf Öğretmenliği Değirmenli İlkokulu
Ejder ARIS Sınıf Öğretmenliği Demirli Işıklı İlkokulu
Hamdiye DENİZ Sınıf Öğretmenliği Demirli İlkokulu
İdris DENİZ Sınıf Öğretmenliği Demirli İlkokulu
Şahin AKAR Sınıf Öğretmenliği Develi İlkokulu
Tuğba ÖKTEN Sınıf Öğretmenliği Dikmen İlkokulu
Mahsun YÜREK Sınıf Öğretmenliği Dikmen Karaca
Ramazan KILINÇ Sınıf Öğretmenliği Dikmen Karaca
Nevin EŞİN Okul Öncesi Dumanlı İlkokulu
Erhan KURT Sınıf Öğretmenliği Dumluca İlkokulu
Emine KIRAN Sınıf Öğretmenliği Düztaş Çivili İlkokulu
Fedrettin SÜER Sınıf Öğretmenliği Gölbaşı İlkokulu
Mervan DAĞ Sınıf Öğretmenliği Hayırlı İlkokulu
Serdal DEMİR Sınıf Öğretmenliği Ilıca İlkokulu
Evra EŞİN Sınıf Öğretmenliği Ilıca İlkokulu
Abdüssemet ABDUSSEMETOĞLU Sınıf Öğretmenliği Karaburun İlkokulu
Nusreddin ALMAK Sınıf Öğretmenliği Kayalar İlkokulu
Yağmur ÖZKAN Sınıf Öğretmenliği Kelektepe İlkokulu
Zuhal ÖZKAN Sınıf Öğretmenliği Kelektepe İlkokulu
Erdal DEMİR Sınıf Öğretmenliği Konak İlkokulu
Sultan OZAN Sınıf Öğretmenliği Konuk İlkokulu
Mervan ATEŞ Sınıf Öğretmenliği Kuşçu İlkokulu
Murat EKİNCİ Sınıf Öğretmenliği Kuyulu İlkokulu
Mehmet Selim KARAASLAN Sınıf Öğretmenliği Meşeli İlkokulu
Ünal AKTAŞ Sınıf Öğretmenliği Meşeli İlkokulu
Eyyüp AKSU Sınıf Öğretmenliği Otluk İlkokulu
Vedat KIZIL Sınıf Öğretmenliği Otluk İlkokulu
Nimet KARATAŞ Sınıf Öğretmenliği Otluk İlkokulu
Zeki SİNCAR Sınıf Öğretmenliği Ovacık İlkokulu
Celile ADEMHAN Sınıf Öğretmenliği Subatan İlkokulu
Sultan ÖZYILDIZ Sınıf Öğretmenliği Susamlı İlkokulu
Suat GEÇMEZ Sınıf Öğretmenliği Susamlı İlkokulu
Sultan ATIŞ Sınıf Öğretmenliği Tavşanlı İlkokulu
Tuba GÜNDÜZ Sınıf Öğretmenliği Uzunova İlkokulu
Şirvan SULHAN Sınıf Öğretmenliği Üçkuyu İlkokulu
Mehmet AÇLAN Sınıf Öğretmenliği Üçkuyu İlkokulu
Emrullah ERDEN Sınıf Öğretmenliği Yassıtepe İlkokulu
Ziver İLHAN Sınıf Öğretmenliği Yukarı Menteş İlkokulu
Metin DEMİR Sınıf Öğretmenliği Yukarı Mezra İlkokulu

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir