gaziosmanpaşa ücretli öğretmenlik başvuruları 2015

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2015 – 2016 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik başvurularını 21 Temmuz 2015’ten itibaren http://gaziosmanpasa.ucretliogretmenlik.com adresinden online olarak almaktadır. Bu tarihten önce başvuru yapan kişilerin yeniden başvuru yapmaları önemlidir. Konu ile ilgili resmi duyuru için…

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında ilçemiz okullarında görev yapmak isteyenler için ücretli öğretmenlik başvuruları 21 Temmuz 2015 itibariyle başlayacaktır.

Ücretli öğretmenlik başvurusu yapmak isteyenler http://gaziosmanpasa.ucretliogretmenlik.com internet adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvurular yalnızca internet üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapanların elektronik forma 250 KB´ı aşmayacak şekilde vesikalık bir fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir.

Diğer evraklar(Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma fotokopisi, v.b.) ise tarafınıza görev verildikten sonra müdürlüğümüz İnsan Kaynakları bölümüne elden teslim edilecektir.

Ücretli öğretmenlik başvurularının sonuçları daha sonra belirlenecek bir tarihte müdürlüğümüze ait gaziosmanpasa.meb.gov.tr ve www.ucretliogretmenlik.com internet adreslerinden öğrenebilecektir.

4 thoughts on “gaziosmanpaşa ücretli öğretmenlik başvuruları 2015”

    1. ucretliogretmen

      Sonuçlar henüz belli olmamıştır. İlerleyen tarihlerde başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.