GEDİZ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

KÜTAHYA GEDİZ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

KÜTAHYA GEDİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2017/2018 Eğitim Öğretim yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan okullarda ders-ücretli öğretmenlik başvurusunda bulunmak isteyen Öğretmen Adaylarının, aşağıda belirtilen evraklarla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğüne başvuru yapması gerekmektedir.

GEREKLİ BELGELER:

1- Başvuru Dilekçesi ( İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesinden elden veya Müdürlüğümüze ait resmi İnternet adresinden temin edilecektir. http://gediz@.meb.gov.tr)
2- Diploma/Mezuniyet Belgesi/ Geçici Mezuniyet Belgesi/ Çıkış Belgelerinin aslı ve fotokopisi
3-  Varsa Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Yüksek Lisans Belgesi veya Pedagojik Formasyon Belgesi
4- Nüfus Cüzdan Fotokopisi
5- Sabıka Kaydı ( Son 6 ay içerisinde alınmış olmalı )
6- Sağlık Beyanı
7- 1 adet vesikalık fotoğraf ( Başvuru formunun ilgili alanına aday tarafından yapıştırılacaktır. )

Görevlendirmelerde görev alacak kişilere matbu dilekçede belirttikleri telefonlarına, telefon ile ulaşılacak olup, adreslerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Görevlendirmelerde Öncelik Sırası:

1- Eğitim Fakültesi Mezunları (Diploma Notu daha yüksek olan ve daha önce başarıyla bu görevi yapmış olanlara göre öncelik verilecektir. )
2- Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun olanlar (Pedogojik Formasyon, Diploma Notu daha yüksek olan ve daha önce başarıyla bu görevi yapmış olanlara göre öncelik verilecektir. )
3- Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi dışındaki fakültelerden mezun olanlar (Pedogojik Formasyon, Diploma Notu daha yüksek olan  ve daha önce başarıyla bu görevi yapmış olanlara göre öncelik verilecektir. )
4-       4 Yıllık fakültelerin dışında kalan 2 Yıllık Eğitim veren Meslek Yüksek Okullarından mezun olanlar ( 2 Yıllık Meslek Yüksek Okul mezunu adaylardan ihtiyaca binaen görevlendirileceği branş/alana yönelik sertifika veya belgeye sahip olanlar, branş/alan dışı 4 Yıllık diğer alan mezunlarından daha öncelikli olarak değerlendirilecektir.)

Not: Tüm adayların yapılacak olan güvenlik soruşturmasından başarıyla geçmiş olmaları gerekmektedir.

Başvuru Dilekçesi için tıklayınız

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir