GERCÜŞ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI 2016

BATMAN GERCÜŞ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik sonuçları

BATMAN GERCÜŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Görevlendirme Sonuçları için TIKLAYINIZ

528*****338 Özcan GÜNEŞ ARICA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
297*****354 Hüsnü AKIN AYDINLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
745*****258 Murat DİLBER BOĞAZKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
480*****644 Mehmet Ata OKAY CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
167*****762 Neslihan OKUTAN ÖZDİL CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
432*****286 Zennur AYDOĞMUŞ CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
236*****136 Betül ÖNER ÇUKURYURT İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
426*****562 Kudbeddin KARDAŞ ÇUKURYURT İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
437*****430 Sedef ÖZSUNAR ÇUKURYURT İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
396*****526 Şerif AVCI ÇUKURYURT ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
740*****418 Mahsum KAVAK DİCLE ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
535*****246 Mevlüde NAS DİCLE ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
433*****194 Mehmet Ali KÖLGE DİCLE ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
118*****892 Merve KARDAŞ DİCLE ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ
741*****922 Muhammed İkbal DİLBER DİCLE ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ
317*****146 Elif AKKAYA DİCLE ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ
410*****614 Ramazan ORHAN DİCLE ANADOLU LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ
259*****446 Galip DAĞ DORUK İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
136*****158 Abdussamat TAN GEÇİT İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
141*****552 Ayşe ALTIN GERCÜŞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KİMYA
715*****650 Benazir TURAN GERCÜŞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BİYOLOJİ
455*****598 Elife ÇAKAR GERCÜŞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MATEMATİK
692*****354 Hamdiye KAYA GERCÜŞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FEN BİLİMLERİ
613*****432 Mehmet IRMAK GERCÜŞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MESLEK DERSLERİ
577*****196 Muhterem GÜZEL GERCÜŞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MATEMATİK
227*****262 Arzu KESKİN GERCÜŞ ANADOLU LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ
586*****130 Gülbin YAVUZ GERCÜŞ ANADOLU LİSESİ TARİH
601*****284 İlknur ÖZDEMİREL GERCÜŞ ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ
329*****342 Birgül YAMAN GERCÜŞ ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
600*****746 Ebru YILDIZ GERCÜŞ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ
166*****182 Halime BAKAY GERCÜŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ OKUL ÖNCESİ
551*****760 Mehmet Tayyip ATILĞAN GERCÜŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEK.
387*****678 Süleyman IŞIK GERCÜŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ELEKTRİK
410*****986 Şilan ORHAN GERCÜŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ OKUL ÖNCESİ
231*****568 Abdulbaki ÖNER GERCÜŞ KAYAPINAR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ
280*****868 Ahmet DOĞAN GERCÜŞ KAYAPINAR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ TARİH
646*****742 İpek KURTBAŞ GERCÜŞ KAYAPINAR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ EDEBİYAT
440*****466 Yeliz TURAN GERCÜŞ KAYAPINAR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
635*****102 Mehmet ÖZMEN GERCÜŞ YATILI BÖLGE ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
437*****398 Mesut ŞİMŞEK GERCÜŞ YATILI BÖLGE ORTAOKULU TÜRKÇE
705*****012 Vahdettin DURSUN GERCÜŞ YATILI BÖLGE ORTAOKULU TÜRKÇE
315*****946 Diyaaddin KAYA GÖKÇEKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
467*****670 Elif BUDAK GÖKÇEPINAR İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
700*****146 İpek YILDIRIM GÖKÇEPINAR İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
633*****566 Özlem GÜNEŞ GÖKÇEPINAR İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
646*****950 Enver GÜNDÜZ GÖKÇEPINAR ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
254*****542 İzettin KORKUT GÖKÇEPINAR ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ
551*****042 Mehtap ÖZDEMİRLER GÖKÇEPINAR ORTAOKULU İNGİLİZCE
221*****848 Mustafa ŞAHİN GÖKÇEPINAR ORTAOKULU SOSYAL BİLİMLERİ
512*****730 Aydın TURĞUT GÖNÜLLÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
409*****948 Kübra ORHAN GÖNÜLLÜ İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
652*****076 Mehmet KAHRAMAN GÖNÜLLÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
687*****758 Okan KAYA HİSAR ORTAOKULU SOSYAL BİLİMLERİ
454*****834 Ramazan DOĞAN HİSAR ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ
475*****254 Doğan EKİN KAYAPINAR İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
716*****926 Mesut COŞKUN KAYAPINAR İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
133*****364 Selman ALANDİ KAYAPINAR ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
661*****574 Meryem KAPUCİ KOÇAK ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ
194*****154 Abdülkadir YILDIRIM KONAK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
538*****134 Nurhan GÜNER KONAK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
549*****466 Şeyman DEMİREL KONAK İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
351*****260 Hatice DOĞMUŞ KOZLU İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
347*****018 Kübra YILMAZ KOZLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
350*****176 Bedri GÜNAY KOZLU ORTAOKULU İNGİLİZCE
208*****238 Selma KAYNAK KÖMÜRCÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
590*****912 Ahmet DÜZENLİ NURLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
620*****206 Nazmi CANGİR SAPANLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
629*****368 Erhan AVŞAR SEKİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
328*****424 Kadir ŞİMŞEK TEPECİK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
613*****546 Züleyha SARI TEPECİK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
600*****832 Nesim ALPAR TEPECİK ORTAOKULU MATEMATİK
479*****810 Abdurahim ŞİMŞEK ULAŞ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
394*****500 İzeddin BAYSOY YAKITLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
728*****342 Mehriban DAL YEMİŞLİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
109*****780 Bilal BULGAN YEMİŞLİ ORTAOKULU TÜRKÇE
475*****992 Sibel EKİN YENİCE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
646*****524 Fırat GÜNDÜZ YOLAĞZI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
646*****930 Özkan GÜNDÜZ YOLAĞZI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
351*****476 Aydoğdu ATAY YOLAĞZI ORTAOKULU MATEMATİK
218*****634 Bilal TURAN YOLAĞZI ORTAOKULU TÜRKÇE
658*****170 Ebru KAÇMAZ YOLAĞZI ORTAOKULU İNGİLİZCE
442*****598 Mustafa KAÇMAZ YOLAĞZI ORTAOKULU MATEMATİK
392*****046 Selman ÖZDEMİR YOLAĞZI ORTAOKULU SOSYAL BİLİMLERİ
392*****902 Süleyman ÖZDEMİR YOLAĞZI ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ
410*****550 Semra ORHAN YÜCEKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir