kırıkhan ücretli öğretmenlik

HATAY KIRIKHAN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2020-2021

HATAY KIRIKHAN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

HATAY KIRIKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2020/2021 Eğitim/Öğretim Yılı Kırıkhan Ücretli Öğretmenlik Başvuruları  13 Temmuz 2020 Pazartesi günü alınmaya başlanacaktır. 2020/2021 Eğitim/Öğretim Yılı “İlk Ücretli Öğretmen Görevlendirmeleri” için son müracaat tarihi 21.08.2020’dir.Bu tarihten sonra müracaat edenler ilk ilk ücretli öğretmen görevlendirmesinden yararlanamazlar. Ancak daha sonra yapılacak olan ücretli öğretmen görevlendirmelerinde yararlanabilecekler.

İstenilen belgeler ;

1-Mezuniyet Belgesi/Diploma/Formasyon Belgesi ( Aslı veya onaylı örneği) Müdürlüğümüzce aslı görüldükten sonra onaylanacaktır.

2-Nüfuz Cüzdan fotokopisi.

3-Sabıka Kaydı (E-devlet Sisteminden alınabilir)

4-Sağlık Ocağından alınan sağlık raporu.

5-KPSS sonuç belgesi varsa.

6-Kurs seminer belgesi varsa.

7-Fotoğraf 1 adet.

8-Başvuru Formu.

AÇIKLAMALAR:

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu’nun 20.02.2014 tarih ve 9 Sayılı Kararı’na göre görevlendirme yapılacaktır. İlk aşama başvurular E-Devlet üzerinden yapıldıktan sonra, ekteki başvuru formu doldurulduktan sonra çıktısı alınarak, istenilen evraklar ile birlikte Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesi’ne elden teslim edilecektir.

Not:

1-Lisans mezunu olup, Pedegojik Formasyon Belgesi olmayanlar ile Ön lisans mezunları sadece E-Devlet üzerinden başvuru yapacaklardır.

2- Öğretmenlik alanı mezunları ile pedegojik formasyon belgesi olan lisans mezunları Müdürlüğümüze yukarıda belirtilen evrakları asıllarıyla birlikte fotokopilerini  de (Meznuniyet Belgesi-Diploma- Formasyon Belgesi-Kurs Seminer Belgesi) beraberlerinde getireceklerdir.

Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.

Yorum yapın