hatay reyhanlı ücretli öğretmenlik başvuruları 2015

Hatay Reyhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvurularını 17/08/2015-04/09/2015 tarihleri arasında alacaktır. Başvurular internet ortamında yapılacaktır. Reyhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2015 yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları ile ilgili duyurusu, gerekli evraklar ve başvuru adresleri için;

REYHANLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 17.08.2015 – 04.09.2015 (saat 17:00 ye kadar) Tarihleri Arasında Sistem Üzerinden Alınmaya Başlandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

1. Lisans/Yükseklisans Mezunu Olmak.

2. Önlisans Mezunu Olmak.

3. Açıköğretim Fakultesi İngilizce Öğretmenliği 3. veya 4. Sınıf Öğrencisi Olmak. ( Not: 1. veya 2. Sınıftan alttan dersi olmadığına dair resmi yazı istenecektir.)

4. Açıköğretim Fakultesi Okulöncesi Öğretmenliği 3. veya 4. Sınıf Öğrencisi Olmak. ( Not: 1. veya 2. Sınıftan alttan dersi olmadığına dair resmi yazı istenecektir.)

5. Emekli Öğretmen Olmak (65 yaş ve üzerinde olmayanlar.)

Önemli Not: Başvurular 17.08.2015 ile 04.09.2015 (saat 17:00 ye kadar) tarihleri arasında alınacak olup, görevlendirme işlemi başvuruların bitiminde sonra Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 9. Maddesi (Ders ücreti karşılığında görevlendirme) ne göre yapılacaktır.

GÖREVLENDİRME VE GÖREVLENDİRMEDE ÖNCELİK SIRALAMASI

1. Alan dersinde daha önceki yıllarda alanında en az 3 (üç) yıl veya daha fazla yıl görev yapmış olmak. (Önceki yıllarda görevini geçerli bir mazereti olmadan terketmemiş olmak.)

2. Alan mezunu olmak.

3. Alan mezunu olmayıp görevlendirileceği alanda daha önceki yıllarda en az 3 (üç) yıl veya daha fazla yıl görev yapmış olmak. (Önceki yıllarda görevini geçerli bir mazereti olmadan terketmemiş olmak.)

4. İhtiyaç olması halinde yan alan mezunları.

5. Okul öncesi görevlendirmelerinde öncelik alan mezunları, ihtiyaç olması halinde sertifikası olanlar daha sonra da okul öncesinde geçmiş yıllarda çalışmış olanlar.

GÖREVLENDİRİLENLERDEN İSTENECEK EVRAKLAR

1- Diploma aslı ve fotokopisi veya Geçici Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi

2- Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

3- Bir (1 ) adet vesikalık fotoğraf

4-Başvuru Formunda Olduğu Belirtilen Kurs Seminer Belgelerinin aslı ve yanında fotokopisi

5-Sabıka Kaydı (Son 6 ay içerinde alınmış olacak)

6-Emekli Öğretmen Kimlik kartı ve fotokopisi

7-Yarım kapaklı karton dosya (Belgeler dosyaya yerleştirilip teslim edilecektir). Dosyasız Getirilen Belgeler alınmayacaktır.

UYARI 1: GÖREVLENDİRİLENLERİN EVRAK TESLİMİNDE BELGELERİNİN EKSİK OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.

UYARI 2: GÖREVLENDİRİLENLER MUHASEBE BÜROSUNDA SİGORTA GİRİŞİNİ YAPTIRACAK VE SİGORTA GİRİŞİ YAPILDIĞINA DAİR ÇIKTILARI İMZALAYIP BİR NÜSHASINI GÖREVLENDİRİLDİKLERİ OKULA GÖTÜRMEK ÜZERE TESLİM ALACAKLARDIR.

DİKKAT: Aşağıdaki Online Başvuru Formunda yazacağınız telefon numaralarının doğruluğunu kontrol ederek formu göndere tıklayınız. Görevlendirildiğiniz taktirde size bu numaralardan ulaşılacaktır.

 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

 

Duyuru adresi: http://reyhanli.meb.gov.tr/www/2015-2016-ucretli-ogretmenlik-basvurulari-basladi-reyhanli-icin/icerik/3080

Yorum yap