Menü Kapat

ILGIN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2018-2019

KONYA ILGIN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

KONYA ILGIN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ücretli öğretmenlik başvuruları e devlet üzerinden 01.09.2018 tarihine kadar devam edecektir.
• Başvurular, e devlet üzerinden yapılacaktır. Faks veya diğer iletişim araçlarıyla yapılan başvurular işleme alınmayacaktır.
• Görevlendirmeler, Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulunun 80 sayılı kararı ve en son değişikliğe uygun olarak, ek ders mevzuatına göre komisyon veya Şube Müdürü teklifi doğrultusunda yapılacaktır.
• Görev yerinin belirlenmesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılacaktır. Ilgın ilçe sınırları içerisinde ikamet edenlere öncelik verilecektir. Görevlendirme ve görevlendirilen yerle ilgili itirazlar kabul edilmeyecektir.
• MEB Hayat Boyu eğitim kurumlarında görev yapanların müracaatları kabul edilmeyecektir.
• İlk yapılacak toplu görevlendirme komisyon marifetiyle, daha sonraki görevlendirmeler ise, eğitim öğretimin aksamaması ve zaman kaybını aza indirmek için, İnsan Kaynaklarından sorumlu Şube Müdürünün teklifi ile yapılacaktır.

Başvuruların kabul edilmesi mutlaka görevlendirmenin yapılacağı anlamına gelmeyip, yapılan görevlendirmeler ihtiyaçla sınırlı olduğundan, ders yılı içerisinde herhangi bir dönemde görevlendirmeler müdürlüğümüzce sonlandırabilir. Ayrıca görevlendirilen kişilerin başarılı çalışma yapmadıkları hususu, görevlendirildiği okul müdürlüğünün yazılı bildirimiyle tespit edilmesi halinde, yapılan görevlendirmeler sonlandırılabilir.
• Özel Öğretim Kurumlarında çalışmakta iken, çalışma lisansı iptal edilenlerin başvurusu kabul edilmeyecektir.
• Görevlendirmesi yapılan öğretmenlere çeşitli iletişim araçlarıyla bilgilendirme yapılacaktır.
• Görevlendirildiğine dair bilgi verilen öğretmenler 3 gün içerisinde yasal mazereti olmadan görevine başlamadıkları takdirde aynı öğretim yılı içinde görev verilmeyecektir.

Görev verilen öğretmenler aşağıda istenilen belgeleri Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şubesine 07 Eylül
2018 tarihine kadar teslim etmek zorundadır. Belgelerinde eksiklik olan ya da teslim etmeyen öğretmenlere görev verilmeyecektir.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENECEK BELGELER:
Diploma veya Mezuniyet/Çıkış Belgesi Fotokopisi/Transkript (varsa)
Pedagojik Formasyon Belgesi Fotokopisi.
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
Vesikalık Fotoğraf (1 Adet)
Emekli öğretmenler için Emeklilik Belgesi Fotokopisi.
Sağlık Raporu (Tek Hekim)
Sabıka Kaydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir