İSCEHİSAR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2016

AFYON  İSCEHİSAR İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik duyurusu

AFYON İSCEHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılında ilimizdeki resmi eğitim kurumlarının bildireceği öğretmen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, 15 Ağustos – 02 Eylül 2016 tarihleri arasında ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır. Başvurular Müdürlüğümüz http://iscehisar.meb.gov.tr sayfasında bulunan ‘Başvuru’ linkinden yapılacak olup, yapılan başvuruda beyan edilen evraklarla birlikte, başvuru tarihleri içerisinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) şubesine getirilip onaylama işlemi yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kesinlikle işleme alınmayacaktır. Başvuru sırasında teslim edilecek belgeler aşağıda belirtilmiş olup, belgeleri eksik yada yanlış olan adayların başvuruları işleme alınmayacaktır.

BAŞVURU ESNASINDA İSTENİLEN BELGELER

1. Diploma veya mezuniyet belgesi aslı gösterilerek fotokopisi kurumumuzca onaylanıp kabul edilecek, formasyonu olanlar belgesini ekleyeceklerdir.

2. Nüfus cüzdan fotokopisi.

3. 2016 Kpss sonuç belgesi örneği veya bilgisayar çıktısı kabul edilecektir.

4. Açık Öğretim Fak. okul öncesi öğretmenliği ile ingilizce öğretmenliği 3. ve 4. sınıf öğrencisi olup, ön lisans mezunu durumunda olduğuna dair belge…

5. Sağlık Raporu (Aile Hekiminden)

6. Daha önce özel eğitim kurumlarında görev alanlar, görev kayıtlarını gösteren belge yada SGK hizmet dökümlerini ekleyeceklerdir.

7- Fotoğraf (1 adet) Başvuru formuna yapıştırılacaktır.

8- Sabıka kaydı.

9- Belgeler yukarıdaki sıraya göre şeffaf telli dosya içinde teslim edilecektir.

NOT:

1- Düzenlenen Belgeler Müdürlüğümüzce oluşturulacak başvuru bürosuna şahsen teslim edilecektir. Eksik ya da yanlış belge verenlerin müracaatı geçersiz sayılacaktır.

2- Ücretli Öğretmenlik için başvuru yapıp, KPSS 10 puanı ile kadrolu/sözleşmeli olarak atanan öğretmenlerin başvurularının iptali için Müdürlüğümüze başvurması gerekmektedir.

3- Başvuranlardan görevlendirildiği takdirde geçerli bir mazeret dışında görevi kabul etmeyenlere bir daha görev verilmeyecektir.

 

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir