İSCEHİSAR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

İlçemiz merkez ve köy okullarında okullarda 2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılında resmi eğitim kurumlarının bildireceği öğretmen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, 14 Ağustos 08 Eylül 2017 tarihleri arasında ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır.

Başvuru formu doldurulup aşağıda beyan edilen evraklarla birlikte, başvuru tarihleri içerisinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) şubesine getirilip onaylama işlemi yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kesinlikle işleme alınmayacaktır. Başvuru sırasında teslim edilecek belgeler aşağıda belirtilmiş olup, belgeleri eksik yada yanlış olan adayların başvuruları işleme alınmayacaktır.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR:

1- Fotoğraflı Başvuru Formu (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden elden alınacak veya aşağıdaki linkten indirilip doldurulacak.)
2- Diploma veya mezuniyet belgesi aslı gösterilerek fotokopisi kurumumuzca onaylanıp kabul edilecek, formasyonu olanlar belgesini ekleyeceklerdir.
3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4- 2017 KPSS sonuç belgesi örneği veya bilgisayar çıktısı kabul edilecektir.
5- Açık Öğretim Fakültesinin okul öncesi öğretmenliği ile İngilizce öğretmenliği 3. ve 4.sınıf öğrencisi olup, ön lisans mezunu durumunda olduğuna dair belge.
6- Ön lisans mezunu olup, KPSS sonuç belgesi olmayanlardan (transkript) belgesi
7- Sertifikası olan adaylar (Özel Öğretim, İngilizce)  belgelerini ekleyeceklerdir.
8- Daha önce özel eğitim kurumlarında görev alanlar (dershane, özel okul,etüt merkezi) görev kayıtlarını gösteren belge yada SGK hizmet dökümlerini ekleyeceklerdir.
9- Sağlık Raporu (Görev verildiğinde istenecektir.)
10- Adli Sicil Kaydı (Görev verildiğinde istenecektir.)
11- Askerlik Durumunu Gösterir Belge (Erkek adaylardan görev verildiğinde istenecektir.)

NOT: Başvurunuzun geçerli olması için mutlaka belirtilen evraklarla birlikte başvurunuzu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesine onaylatmanız gerekmektedir. Bu duyuru sadece İscehisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yapılacak görevlendirmeler için geçerlidir.

Ücretli öğretmenlik başvuru formu için Tıklayın

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir