İSTANBUL SULTANGAZİ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2020-2021

İSTANBUL SULTANGAZİ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvurularıİSTANBUL SULTANGAZİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

* Ücretli öğretmenlik başvurusu yapmak isteyenlerin http://sultangazimem.site internet adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

* Ücretli öğretmenlik başvurusu yapanların ayrıca https://www.turkiye.gov.tr/milli-egitim-ucretli-ogretmenlik-basvurusu internet adresinden mutlaka başvuru yapması gerekmektedir.

* Başvurular yalnızca internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapanların elektronik forma 60 KB´ı aşmayacak şekilde vesikalık bir fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir.

* Başvuru yaparken dikkatli ve titizlikle yapılması, aksi takdirde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

* Ücretli öğretmenlik başvurularının sonuçları daha sonra belirlenecek bir tarihte müdürlüğümüze ait http://sultangazi.meb.gov.tr/ internet adreslerinden öğrenebilecektir.

ÖNCEKİ DUYURU

 *    Ücretli öğretmenlik başvurusu yapmak isteyenlerin http://sultangazimem.site internet adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

  *     Başvurular yalnızca internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapanların elektronik forma 60 KB´ı aşmayacak şekilde vesikalık bir fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir.

 *       Başvuru yaparken dikkatli ve titizlikle yapılması, aksi takdirde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

 *    Ücretli öğretmenlik başvurularının sonuçları daha sonra belirlenecek bir tarihte müdürlüğümüze ait http://sultangazi.meb.gov.tr/ internet adreslerinden öğrenebilecektir.

“İSTANBUL SULTANGAZİ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2020-2021” üzerine bir yorum

Yorum yapın