KAĞITHANE ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

İSTANBUL KAĞITHANE İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için ihtiyaç olan okullarda görevlendirmek üzere ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir.

Yüksek öğrenim mezunu olup ders ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenlerin aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru formuna diploma yüklenmesi gerekmektedir. Tarayıcıdan taranan ya da fotoğraf makinesi ile çekilen diplomanın 400 kb´ı geçmemesi gerekmektedir. Cep telefonu ile resim çekerken boyutun yüksek olmaması için resim çözünürlüğünü düşürerek çekiniz. Örneğin 3 megapixel.

65 Yaş ve üstü olanlar ile Lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır.   Başvuru için aşağıdaki bağlantıdan ulaşacağınız formun doldurulması yeterli olup, Müdürlüğümüze gelinmemesini rica ederiz.

Başvurular için son tarih belirlenmemiş olup öğretmen ihtiyacı olan tüm okullara 18 Eylül´den önce yerleştirme işlemlerinin tamamlanacak olmasından dolayı görev almak isteyenlerin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayınız…

6 thoughts on “KAĞITHANE ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018”

  1. Kübra Yıldız

    Bılgısayar ortamında basvurumuzu yaptıktan sonra ılce milli egıtıme mavı kapaklı dosya ıle gereklı bılgılerımı getırmemiz gerekıyor mu ?

    1. ucretliogretmen

      Duyuruda öyle bir şey yazmıyor. Nereden çıkarıyorsunuz bunları?

  2. Bence bimere şikayet yazın açıklamadılar hala ben yazdım hiç bir açıklama duyuru yok arasan da düzgün konuşmuyorlar bence herkes şikayet dilekçesi yazsın hakkını arasın kafalarına göre atama yapıyorlar diğer ilçe milli eğitimler kaç gün önceden açıkladı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir