İSTANBUL KAĞITHANE ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2018-2019

İSTANBUL KAĞITHANE İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik duyurusu

İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2018-2019 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı.

Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı için ihtiyaç olan okullarda görevlendirmek üzere ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir.

2018-2019 eğitim öğretim yılında görev almak isteyenlerin ayrıca e- devlet üzerinden de başvuru yaparak Kağıthane İlçesini tercih etmeleri gerekmektedir.

Yüksek öğrenim mezunu olup ders ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenlerin aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru formuna diploma yüklenmesi gerekmektedir. Tarayıcıdan taranan ya da fotoğraf makinesi ile çekilen diplomanın 400 kb´ı geçmemesi gerekmektedir. Cep telefonu ile resim çekerken boyutun yüksek olmaması için resim çözünürlüğünü düşürerek çekiniz. Örneğin 3 megapixel. 65 Yaş ve üstü olanlar ile lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formun doldurulması yeterli olup, ayrıca Müdürlüğümüze gelmeye gerek yoktur. Başvurular için son tarih belirlenmemiş olup öğretmen ihtiyacı olan tüm okullara 17 Eylül´den önce yerleştirme işlemleri yapılacağından görev almak isteyenlerin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir.

Ayrıca görevlendirilen ücretli öğretmenlerin diploma formasyon belgesi, nüfus cüzdanı, sağlık raporu (son altı aylık tek hekimli), sabıka kaydı temin etmeleri rica olunur.

E-Devletten başvuru yaptıktan sonra doldurulması gereken forma ulaşmak için tıklayın.