KORKUT ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI 2016

MUŞ KORKUT İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları

MUŞ KORKUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI

İlçemizde ücretli öğretmen olarak görevlendirilenlere ait liste şu şekildedir:

S.NO ADI-SOYADI GÖREVLENDİRİLDİĞİ OKUL GÖREVLENDİRİLDİĞİ BRANŞ
1 Emine ELİTAŞ 75.Yıl Merkez Ortaokulu Din Kültürü ve Ah.Bil. Öğretmeni
2 Mithat SÖYLEMEZ 75.Yıl Merkez Ortaokulu Matematik Öğretmeni
3 Semih AKTAŞ 75.Yıl Merkez Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni
4 Veysel GÜVEN Alazlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
5 Nurettin ÖZKAN Alazlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
6 Mehmet GÜVEN Alazlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
7 Dilan GÜVEN Alazlı İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni
8 Sedat AKIN Alazlı Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni
9 Muhammed Ali AYIN Alazlı Ortaokulu Türkçe Öğretmeni
10 Şenol ZEYTUN Altınova İlkokulu Sınıf Öğretmeni
11 Mehmet ÖĞÜT Altınova İlkokulu Sınıf Öğretmeni
12 Ercan TAŞ Altınova İlkokulu Sınıf Öğretmeni
13 Mehmet Mansur KANBAY Altınova İlkokulu Din Kültürü Öğretmeni
14 Servet GÜLER Altınova YBO Sosyal Bilgiler Öğretmeni
15 Gökhan TANG Altınova YBO Sosyal Bilgiler Öğretmeni
16 Sabrullah ÖZGÜL Altınova YBO Din Kültürü ve Ah.Bil. Öğretmeni
17 Çağlar TANRIVERDİ Balkır İlkokulu Sınıf Öğretmeni
18 Behiye TAHRINVERDİ Balkır İlkokulu Sınıf Öğretmeni
19 Özlem TUTAK Çakırlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
20 Esra BİNGÖL Çakırlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
21 Zeynep BALKAYA Çalaplı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
22 Keziman ELİTAŞ Çalaplı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
23 Canan KAYA Çalaplı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
24 Bedevi ANİK Çınarardı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
25 Elif SALMAN Çınarardı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
26 Serkan DEMİRTAŞ Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni
27 Şeyma GÜR Çok Programlı Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı
28 Esra GÜR Çok Programlı Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı
29 İlyas ALATAŞ Çok Programlı Anadolu Lisesi Din Kültürü Öğretmeni
30 Kadir TEKİN Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik Öğretmeni
31 Ersin GÖK Çok Programlı Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni
32 Emrah YAVUZ Çok Programlı Anadolu Lisesi Mobilya Öğretmeni
33 Cengiz SÖNMEZ Dereiçi İlkokulu Sınıf Öğretmeni
34 Rauf EROL Doğular İlkokulu Sınıf Öğretmeni
35 Havzullah EROL Durucak İlkokulu Sınıf Öğretmeni
36 Mürşit YATKIN Gültepe İlkokulu Sınıf Öğretmeni
37 Seyit Mehmet YILDIZ Gültepe İlkokulu Sınıf Öğretmeni
38 Fikret ÇETİN Gültepe İlkokulu Sınıf Öğretmeni
39 Adem TUĞRUL Gültepe İlkokulu Sınıf Öğretmeni
40 Maşallah AKTAŞ Güneyik İlkokulu Sınıf Öğretmeni
41 Müzeyyen KILIÇ Güneyik İlkokulu Sınıf Öğretmeni
42 Müzeyyen SEVİMLİ Güneyik Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni
43 Zuhal KORTAK Güven İlkokulu Sınıf Öğretmeni
44 Serkan ŞAVLI Güven İlkokulu Sınıf Öğretmeni
45 Murat ÖZDEMİR İçboğaz Alidino İlkokulu Sınıf Öğretmeni
46 Aslı ARAT İçboğaz İlkokulu Sınıf Öğretmeni
47 İlyas GÜR Kapılı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
48 Mehmet GÜR Kapılı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
49 Zelal EREK Kapılı Ortaokulu Fen ve Teknoloji Öğretmeni
50 Uğur GÜR Kapılı Ortaokulu Görsel Sanatlar
51 Muhammed MERİÇ Kapılı Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni
52 Zöhre PEKBAY Karakale Fatih Küç İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni
53 Raşit YATKIN Karakale Fatih Küç Ortaokulu Görsel Sanatlar
54 Erdal TAŞDEMİR Kaşdibi İlkokulu Sınıf Öğretmeni
55 Tarık TAŞDEMİR Kaşdibi İlkokulu Sınıf Öğretmeni
56 Emrullah BİNGÖL Kıryaka İlkokulu Sınıf Öğretmeni
57 Esra SÖYLEMEZ Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Türkçe Öğretmeni
58 Yüzbek MUTLU Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni
59 Tuğba Nur ESER KUZU Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Rehberlik
60 Sümeyye IŞIKOĞLU Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Din Kültürü Öğretmeni
61 Aytaç GÜRTÜRK Kocatarla İlkokulu Sınıf Öğretmeni
62 Serhat GÜRKAN Kocatarla İlkokulu Sınıf Öğretmeni
63 Aycan MUTLU Konakdüzü İlkokulu Sınıf Öğretmeni
64 Uğur BAHADIR Konakdüzü İlkokulu Sınıf Öğretmeni
65 Fırat MUTLU Konakdüzü Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni
66 Gülsüm TOPLU Korkut Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni
67 Şeyda ARIK Korkut Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni
68 Esmanur KARADENİZ Korkut Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni
69 Sinan TANG Kümbet YBO Türkçe Öğretmeni
70 Fırat GÜNGÖRMÜŞ Kümbet YBO Fen ve Teknoloji Öğretmeni
71 Sedat ÖZCANLI Kümbet YBO Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğ.
72 Gülden GÜNER Kümbet YBO Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğ.
73 Aykut DEMİRTAŞ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Matematik Öğretmeni
74 Neşet KANDEMİR Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni
75 Mesut ÖZHAN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Türkçe Öğretmeni
76 Elmas YÜKSEL Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Fen ve Teknoloji Öğretmeni
77 Nazlı ALP Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Çocuk Gelişimi Öğretmeni
78 Emel KAYAHAN Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
79 Ümit AKDAŞ Mollababa İlkokulu Sınıf Öğretmeni
80 Mehmet Faruk TEKİN Oğulbalı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
81 Erhan GÖK Onevler İlkokulu Sınıf Öğretmeni
82 Gülenaz ATAMAN Pınarüstü İlkokulu Sınıf Öğretmeni
83 Enes ALATAŞ Pınarüstü İlkokulu Sınıf Öğretmeni
84 Murat KAÇAN Sarmaşık İlkokulu Sınıf Öğretmeni
85 Sabrullah GÖK Sazlıkbaşı İlkokulu Sınıf Öğretmeni
86 Zakir GÖK Sazlıkbaşı Ortaokulu Türkçe Öğretmeni
87 Felemez SAVAŞ Sazlıkbaşı Ortaokulu Matematik Öğretmeni
88 Esra Emine EKİCİ Sazlıkbaşı Ortaokulu Din Kültürü ve Ah.Bil. Öğretmeni
89 Bahattin AKDAŞ Tan İlkokulu Sınıf Öğretmeni
90 Rıdvan ARIK Tan İlkokulu Sınıf Öğretmeni
91 Emrah SAYILĞAN Tan İlkokulu Sınıf Öğretmeni
92 Hatice ELİTAŞ Tan Köyü İmam Hatip Orta. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğret.
93 Deniz SEZGİN Tan Ortaokulu Matematik Öğretmeni
94 Mustafa AYBAY Tan Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni
95 Neriman ÇİFTÇİ Taşlıca İlkokulu Sınıf Öğretmeni
96 İstek AYKUT Taşlıca İlkokulu Sınıf Öğretmeni
97 Muhammed UYTUN Taşlıca İlkokulu Sınıf Öğretmeni
98 Cihan ASLAN Yedipınar İlkokulu Sınıf Öğretmeni
99 Bahar BAPLİ Yedipınar İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni
100 Ercan TIMK Yolgözler İlkokulu Sınıf Öğretmeni
101 Naim TAŞDEMİR Yolgözler İlkokulu Sınıf Öğretmeni
102 Ercan TONKA Yolgözler İlkokulu Sınıf Öğretmeni
103 Pakize TONKA Yolgözler İlkokulu Sınıf Öğretmeni
104 Umut BAHADIR Yolgözler İlkokulu Sınıf Öğretmeni
105 Neslihan IŞIKOĞLU Yünören İlkokulu Sınıf Öğretmeni
106 Ayhan IŞIKOĞLU Yünören İlkokulu Sınıf Öğretmeni
107 Cihat EROL Yürekli İlkokulu Sınıf Öğretmeni

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir