KÜÇÜKÇEKMECE ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017 – 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için ihtiyaç olan okullarda görevlendirmek üzere ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir.

Yüksek öğrenim mezunu olup ders ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenlerin aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru formuna diploma yüklenmesi gerekmektedir. Tarayıcıdan taranan ya da fotoğraf makinesi ile çekilen diplomanın 400 kb´ı geçmemesi gerekmektedir. Cep telefonu ile resim çekerken boyutun yüksek olmaması için resim çözünürlüğünü düşürerek çekiniz. Örneğin 3 megapixel.

65 Yaş ve üstü olanlar ile Lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formun doldurulması yeterli olup, Müdürlüğümüze gelinmemesini rica ederiz.

Başvurular için son tarih belirlenmemiş olup öğretmen ihtiyacı olan tüm okullara 18 Eylül´den önce yerleştirme işlemlerinin tamamlanacak olmasından dolayı görev almak isteyenlerin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN.

5 Comments

 1. aday

  Yanıtla

  online başvuru yaptıktan sonra belgeleri gerekli ilçe müdürlüğüne götürmek gerekiyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

  • ucretliogretmen

   Online başvuru alan yerlerde sana görev verildikten sonra evrak götürüyorsun. Ancak bazı ilçeler online başvuru sonrası evrak onayı için başvurudan hemen sonra evrakları isteyebiliyor. Bunu da duyuruda belirtiyor. Eğer böyle bir şey belirtilmediyse online başvuru yapman yeterli.

 2. ogretmen

  Yanıtla

  20 tercihi doldurdum. Tercihlerim Dışında Görev Almak İstiyorum. u da işaretledim. 20 tercihim önce göz önünde bulundurulacak değil mi. tercihlerim dışında da görev almak istiyorum yazmadığı için kafam karıştı.

  • ucretliogretmen

   Önce 20 tercihin dikkate alınır, 20 tercihten bir yer olmazsa tercihin dışında bir okul da olabilir. Kafanı karıştıran ne, pek anlamadım.

 3. ogretmen

  Yanıtla

  Teşekkür ederim. tercihlerim dışında dan sonra bir küçük ”da” eki yazılmadığı içindi karışıklık:)

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir