mersin mut ücretli öğretmenlik başvuruları 2015

Mersin Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları 20/08/2015 – 07/09/2015 tarihleri alınacaktır. Başvurular internet ortamında yapılmaktadır. Mut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2015 yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları ile ilgili duyurusu, gerekli evraklar ve başvuru adresi için;

MUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

BAŞVURU FORMUNU DOLDURDUKTAN SONRA ÇIKTISI ALINIP AŞAĞIDA BELİRTİLEN EKLERLE BİRLİKTE 07.09.2015 TARİHİNE KADAR MUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İNSAN KAYNAKLARI BÜROSUNA TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

BAŞVURULAR 20.08.2015 TARİHİNDE BAŞLAYACAK OLUP, 07.09.2015 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.

NOT :Müdürlüğümüz web sayfasından Elektronik Başvuru yapanlar yeniden başvuru yapmayacak sadece bilgilerini girip çıktı alacaklardır.

BAŞVURU ESNASINDA İSTENECEK BELGELER

1. Başvuru Formu (Elektronik Başvuru Formunun Çıktısı ve varsa forma 1 adet vesikalık resim yapıştırılacak)

2. Lisans Diploması/Geçici Mezuniyet Belgesinin fotokopisi/Varsa Formasyon Belgesi ve Kurs Belgesi ( Ön Lisans Bilgisayar Öğretmenliği için 2 Yıllık Yüksekokul Diploma Fotokopisi, Yurtdışı mezunlarından denklik belgesi)

3. Okul Öncesi Öğretmenliği, Anaokulu Öğretmenliği ile Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği alanlarında 3. ve 4. sınıfta okuyanlardan, Ön Lisans mezunu olmayı hakkettiğini belgeleyenler,

4. Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

5. Başvuru evrakları dosya içerisinde teslim edilecektir.
(Fotokopisi Teslim Edilecek Belgelerin Asılları İbraz Edilecektir)

Başvuru adresi: http://mut.meb.gov.tr/uob

Yorum yap