milas ücretli öğretmenlik

MİLAS ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2016

MUĞLA MİLAS İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik Duyurusu

MUĞLA MİLAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

BAŞVURU ŞARTLARI

1. 2016–2017 Eğitim – Öğretim yılında ek ders ücreti karşılığında yapılacak öğretmen görevlendirmeleri için başvurular Müdürlüğümüzün http://milas48.meb.gov.tr/ internet adresi duyurular bölümünde yer alan başvuru ekranından elektronik olarak alınacaktır.
2. Başvuru yapanlar başvuru esnasında herhangi bir evrak teslim etmeyecek, başvurusu kabul edilen ve görevlendirmesi uygun olanlar elektronik başvuruda belirttikleri e- postalarına veya telefonlarına ulaşıldığında başvuru formunun imzalı bir çıktısı ve aşağıda belirtilen evraklarla Müdürlüğümüz atama bürosuna şahsen müracaat edeceklerdir. Beyan ettiği bilgilerde eksik ve hata olan adaya görev verilemeyecektir.
-Diploma veya mezuniyet belgesi
-Varsa formasyon belgesi
-Kpss Sonuç Belgesi (2016 KPSS10 veya KPSS121)
-Kimlik Fotokopisi
Müdürlüğümüze teslim edilen evraklar kesinlikle geri iade edilmeyecektir.
3. Duyurulan adaylardan kendisine ulaşılamadan veya çağrıldığı halde başvuru evraklarını getirmeyenlerin yerine sıradaki kişi görevlendirilecektir. Bu nedenle mağduriyet yaşanmaması için başvuru yapanların iletişim adreslerinin aktif olması gerekmektedir.
4. Göreve başlatılan adaylardan Milli Eğitim Müdürlüğünün kabul ettiği bir mazereti olmadan görevden ayrılanların aynı yıl içinde ve daha sonraki yıllarda başvuruları kabul edilmeyecektir.
5. 17.04.2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin 3.üncü maddesinde “Herhangi bir branşta norm kadro fazlası bulunan illerde fazla bulunan branşta ek ders ücreti karşılığında görevlendirme yapılamaz, vekil öğretmen çalıştırılamaz.” Denildiğinden norm kadro fazlası olan branşlardan ücretli – vekil öğretmen görevlendirmesi yapılmayacaktır.

İnternet ortamında başvuru yapmak için tıklayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir