REYHANLI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

HATAY REYHANLI İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

HATAY REYHANLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

Başvurular 17.08.2016 ile 31.08.2016 (saat 17:00 ye kadar) tarihleri arasında web sitemiz üzerinden ONLİNE alınacak olup, görevlendirme işlemi başvuruların bitiminde sonra Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 9. Maddesi (Ders ücreti karşılığında görevlendirme) ne göre yapılacaktır.

Önemli Not: ÖNLİSANS Mezunlarının Başvuruları İhtiyaç Olması Halinde Daha Sonraki Tarihlerde Alınacaktır. (Önlisans İlahiyat ve Okulöncesi Hariç)

BAŞVURU ŞARTLARI

1. Lisans/Yükseklisans Mezunu Olmak.
2. Önlisans İlahiyat ve Okulöncesi Mezunu Olmak. (Diğer Önlisans Mezunlarının Başvuruları İhtiyaç Olması Halinde Daha Sonraki Tarihlerde Alınacaktır.)
3. Açıköğretim Fakultesi İngilizce Öğretmenliği 3. veya 4. Sınıf Öğrencisi Olmak. ( Not: 1. veya 2. Sınıftan alttan dersi olmadığına dair resmi yazı istenecektir.)
4. Açıköğretim Fakultesi Okulöncesi Öğretmenliği 3. veya 4. Sınıf Öğrencisi Olmak. ( Not: 1. veya 2. Sınıftan alttan dersi olmadığına dair resmi yazı istenecektir.)
5. Emekli Öğretmen Olmak (65 yaş ve üzerinde olmayanlar.)

GÖREVLENDİRME VE GÖREVLENDİRMEDE ÖNCELİK SIRALAMASI

1. Alan dersinde daha önceki yıllarda alanında en az 3 (üç) yıl veya daha fazla yıl görev yapmış olmak. (Önceki yıllarda görevini geçerli bir mazereti olmadan terketmemiş olmak.)
2. Alan mezunu olmak.
3. Alan mezunu olmayıp görevlendirileceği alanda daha önceki yıllarda en az 3 (üç) yıl veya daha fazla yıl görev yapmış olmak. (Önceki yıllarda görevini geçerli bir mazereti olmadan terketmemiş olmak.)
4. İhtiyaç olması halinde yan alan mezunları.
5. Okul öncesi görevlendirmelerinde öncelik alan mezunları, ihtiyaç olması halinde sertifikası olanlar daha sonra da okul öncesinde geçmiş yıllarda çalışmış olanlar.
6. Özel Eğitim Öğretmenliği için “Özel Eğitim Öğretmenliği Farkındalık Kursuna Katılım Belgesi” bulunanlar arasından görevlendirme yapılacaktır.

GÖREVLENDİRİLENLERDEN İSTENECEK EVRAKLAR

1- Diploma aslı ve fotokopisi veya Geçici Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi
2- Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
3- Bir (1 ) adet vesikalık fotoğraf
4-Başvuru Formunda Olduğu Belirtilen Kurs Seminer Belgelerinin aslı ve yanında fotokopisi
5-Sabıka Kaydı (Son 6 ay içerinde alınmış olacak)
6-Emekli Öğretmen Kimlik kartı ve fotokopisi
7-Yarım kapaklı karton dosya (Belgeler dosyaya yerleştirilip teslim edilecektir). Dosyasız Getirilen Belgeler alınmayacaktır.

UYARI 1: SİSTEM ÜZERİNDEN YAPILACAK ONLİNE BAŞVURUDA YANLIŞ BEYANDA BULUNANLAR GÖREVLENDİRME DIŞI TUTULACAKTIR.

UYARI 2: GÖREVLENDİRİLENLERİN EVRAK TESLİMİNDE BELGELERİNİN EKSİK OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.

UYARI 3: GÖREVLENDİRİLENLER MUHASEBE BÜROSUNDA SİGORTA GİRİŞİNİ YAPTIRACAK VE SİGORTA GİRİŞİ YAPILDIĞINA DAİR ÇIKTILARI İMZALAYIP BİR NÜSHASINI ALARAK GÖREVLENDİRİLDİKLERİ OKULA TESLİM EDECEKLERDİR.

DİKKAT: Aşağıdaki Online Başvuru Formunda yazacağınız telefon numaralarının doğruluğunu kontrol ederek formu göndere tıklayınız. Görevlendirildiğiniz taktirde size bu numaralardan ulaşılacaktır.

Başvuru Yapmak İçi Tıklayın

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir