Menü Kapat

SERİK ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

ANTALYA SERİK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

ANTALYA SERİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

Ücretli Öğretmen Başvuruları 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayacaktır. Başvuruda Form ve Eklerinin getirilmesi gerekmektedir.

Başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

EK DERS ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİĞE BAŞVURAN ADAYLARA 07-08 EYLÜL 2017 TARİHLERİNDE 13:30–16:00 SAATLERİ ARASINDA İLÇEMİZ ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜNDE UYUM SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR. EMEKLİ ÖĞRETMENLER İLE DAHA ÖNCEDEN BU SEMİNERE KATILAN ADAYLAR SEMİNERE ALINMAYACAKTIR. SEMİNER SONUNDA BELGE DÜZENLENMEYECEKTİR.

 GEREKLİ BELGELER

  • Diploma/FORMASYON Mezuniyet Belgesi/Çıkış Belgesinin fotokopisi.(Yurt Dışı mezunları için Denklik Belgesi)
  • KPSS Sınav Sonuç Belgesi.
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Son 6 Ay içerisinde çekilmiş 1 adet resim
  • Son 6 aylık süreyi kapsayan Sabıka Kaydı Belgesi
  • Sağlık Raporu-(Öğretmenlik yapabilir ibareli)
  • SGK dan Prim döküm cetveli ve prim döküm cetvelinde bulunan işyerlerinin isim-adres ve faaliyet alanını gösterir belge
  • Emekli Öğretmenlerin müracaatları için diploma, emeklilik onayı veya hizmet cetvelleri,

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA:Müracaatlar şahsen Atama Bölümüne Matbu Dilekçe Örneği ve istenilen belgeler ile birlikte yapılacaktır. Eksik evrakla yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Posta, E posta vb yollarla yapılmış ancak matbu dilekçe ve ekleri eksik olan müracaatlar dikkate alınmayacaktır. Müracaatların Şahsen Atama Bölümüne yapılmamasından veya eksik evrak tesliminden kişi kendisi sorumlu olacaktır.  Başvuru dilekçeleri kişi tarafından bizzat elden Atama bölümüne teslim edilecektir.

GÖREV ALACAKLARA:Evrakları eksiksiz olan başvuru sahiplerine tarafımızdan ulaşıldığı takdirde kişi SGK İŞLEMLERİNİ yaptırmak üzere Müdürlüğümüz Destek Hizmetleri Bölümüne bizzat gelip işlemlerini yaptıracaktır. SGK İşe Giriş bildirgelerini imzalayacak bir suretini  Atama bölümüne elden teslim edecektir.İşten ayrılması durumunda kişi SGK ayrılış işlemlerini şahsen takip ederek SGK İşten ayrılış bildirgesini Atama bölümüne teslim edecektir.

 (Tüm belgelerin asılları ibraz edilecek, onaylı fotokopileri teslim alınacaktır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir