SERİK ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2018-2019

serik ücretli öğretmenlik

ANTALYA SERİK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

ANTALYA SERİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA OKUL VE KURUMLARIMIZDA EK DERS ÜCRETLİ ÖĞRETMEN OLARAK ÇALIŞACAKLARIN DİKKATİNE….

1-E DEVLET ÜZERİNDEN HANGİ ALANDA ÇALIŞACAKLAR İSE O ALANA SERİK İLÇESİ İÇİN BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR. BİRDEN FAZLA ALANDA YAPILAN BAŞVURULAR SİSTEMDE YIĞILMALARA NEDEN OLMAKTADIR. KİŞİ MEZUNİYETİ İLE İLGİLİ BAŞVURUSUNU YAPARSA İHTİYAÇ DUYULAN ALAN İÇİN SEÇİMLER  VE GÖREVLENDİRMELER MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE DAHA HIZLI VE ETKİLİ BİR ŞEKİLDE YAPILABİLECEKTİR.

2-GÖREV VERİLENLER EVRAKLARINI (DİPLOMA-FORMASYON-NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ-SAĞLIK RAPORU-SABIKA KAYDI-SGK PRİM DÖKÜMÜ VE PRİM DÖKÜMÜNDEKİ İŞ YERLERİNİ GÖSTERİR İŞYERİ UNVAN LİSTESİ-MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN ALINACAK MANUEL BAŞVURU FORMU-1 ADET RESİM-BANKA HESAP NUMARASI) SGK GİRİŞ İŞLEMLERİNİ YAPTIRIRKEN TESLİM EDECEKLERDİR.

3- FETÖ/PDY VEYA DİĞER TERÖR ÖRGÜTLERİ KAPSAMINDA HERHANGİ BİR SORUŞTURMA-KOVUŞTURMA GEÇİRİLMEDİĞİNİ,  ,BU OLUŞUMLARA AİT OKUL KURUM VE YURTLARDA ÇALIŞILMADIĞINI, DİPLOMA VE ÇALIŞMA LİSANS VE ONAYLARININ İPTAL EDİLMEDİĞİNİ KİŞİ İMZALI OLARAK BEYAN ETMEK ZORUNDADIR.

4-KİŞİLER SGK GİRİŞ-ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİ YAPTIRIP TAKİBİNDEN ŞAHSEN SORUMLU OLACAKLARDIR. BU SEBEPLE SGK İŞE GİRİŞ BİLDİRGELERİNİN BİR ÖRNEĞİ MUTLAKA ATAMA BÜROSUNA BIRAKILMALIDIR.

Ayrıntılı Bilgi Ali Kibar – Şef

0.242.722.28.44  Dahili 113