SİLOPİ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017-2018

ŞIRNAK SİLOPİ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları

ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 31/07/2017 – 04/08/2017 Tarihleri Arasında Yapılacaktır. 04/08/2017 tarihinden sonra başvuru alınmayacaktır. Ücretli öğretmenlik için sadece Lisans ve Çocuk Gelişimi Mezunlarının başvuruları alınacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda kadrolu öğretmenlerle doldurulamayan veya sınıf ve branş öğretmenlerimizden askere giden, ücretsiz izne ayrılan ve raporlu olanların yerine öğretmen ihtiyacının olacağı düşüncesiyle Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 9. Maddesine göre ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

Görevlendirmeler Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Öğretmen olarak atanacakların atamalarına esas olan alanlar ile mezun oldukları Yükseköğretim Programları ve Aylık Karşılığı Okutacakları Derslere İlişkin Esaslarda belirtilen atanmaya esas alanlara göre öğretmen olarak atanabilecek durumda bulunanlara branşlarına göre öncelik verilmek üzere 2017 KPSS puanlarından yüksek olan puan üstünlüğüne göre yapılacaktır.

Görev almak isteyenlerin 31/07/2017 – 04/08/2017 tarihleri arasında, hazırlanmış olan başvuru formu ve istenen diğer belgelerle bizzat Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

1- Başvuru Formu (Başvuru Formu İçin Tıklayınız.)

2- Mezuniyet Belgesi;Diploma ve Formasyon Belgesi ( Aslı ve onaylı örneği)

3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

4- Sabıka Kaydı ( E-Devlet Sisteminden Alınabilir)

5- Sertifika / KPSS Sonuç Belgesi ( Varsa )

6- Askerlik Durum Belgesi

7- 1 Adet Vesikalık Fotoğraf

NOT: Bu başvuru formu doldurulduktan sonra istenilen evraklarla birlikte Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecektir. Başvuru evraklarını Mavi Telli Dosya içerisinde teslim ediniz.

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir