SİLOPİ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 2017

ŞIRNAK SİLOPİ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı İkinci Dönemi Ücretli Öğretmenlik duyurusu

ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 İKİNCİ DÖNEM ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DUYURUSU

Ücretli Öğretmenlik Başvurular 30/01/2017 – 01/02/2017 Tarihleri Arasında Yapılacaktır. 01/02/2017 tarihinden sonra başvuru alınmayacaktır. Ücretli öğretmenlik için sadece Lisans Mezunlarının başvuruları alınacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda kadrolu öğretmenlerle doldurulamayan veya sınıf ve branş öğretmenlerimizden askere giden, ücretsiz izne ayrılan ve raporlu olanların yerine öğretmen ihtiyacının olacağı düşüncesiyle Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 9. Maddesine göre ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

Görevlendirmeler Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Öğretmen olarak atanacakların atamalarına esas olan alanlar ile mezun oldukları Yükseköğretim Programları ve Aylık Karşılığı Okutacakları Derslere İlişkin Esaslarda belirtilen atanmaya esas alanlara göre öğretmen olarak atanabilecek durumda bulunanlara branşlarına göre öncelik verilmek üzere 2016 KPSS puanlarından yüksek olan puan üstünlüğüne göre yapılacaktır.

Görev almak isteyenlerin 30/01/2017 – 01/02/2017 tarihleri arasında, hazırlanmış olan başvuru formu ve istenen diğer belgelerle bizzat Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

1-Başvuru Formu:  (  http://silopi.meb.gov.tr/  İnternet adresinden veya ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde temin edilebilir. )

2-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.

3-Diploma/Mezuniyet Belgesi/Çıkış Belgesinin Onaylı Fotokopisi.

4- Formasyon belgesi (var ise).

5- 2016 KPSS Sonuç Belgesi (var ise)

6-Sabıka Kaydı ( e-devletten alınabilir.)

7-1 Adet Vesikalık Fotoğraf

8-Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar için)

9-Yerleşim Yeri Belgesi (İkametgah)

 

NOT: Başvuru evraklarını Mavi Telli Dosya içerisinde teslim ediniz.

 

 

Başvuru Formu İçin Tıklayınız 

 

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir