SİLOPİ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI 2016

ŞIRNAK SİLOPİ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları

ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI

Görevlendirilen öğretmenlerin en geç 23/09/2016 tarihine kadar görevlerine başlamaları gerekmektedir.

Listeyi indirmek için tıklayın.

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EK DERS KARŞILIĞI GÖREVLENDİRİLEN ÖĞRETMENLERİN LİSTESİ

T.C. NO ADI-SOYADI GÖREVLENDİRİLDİĞİ OKUL GÖREVLENDİRİLDİĞİ BRANŞ
392*****520 NEZAHAT İŞÇAN ÇALIŞKAN İLKOKULU İNGİLİZCE
504*****294 HAMİT DEMİR ATATÜRK ORTAOKULU İNGİLİZCE
309*****598 İDRİS TOPRAK ATATÜRK ORTAOKULU MATEMATİK
131*****412 ŞERİFE ELÇE BABINDAK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
226*****306 FADIL MUNĞAN KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
158*****928 YUSUF AYBİ BABINDAK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
152*****170 HACİ ÖKTEN BABINDAK ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
726*****570 HAMDİ SÜMER BAŞKÖY ORTAOKULU TÜRKÇE
661*****922 KASIM COŞKUN HABUR ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
418*****352 DEHLE METİN ATATÜRK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
568*****164 PERİŞAN TORLAK KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
711*****628 HAYAT ÖZDEMİR ATATÜRK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
146*****620 HASAN EDİZ Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
172*****712 SELİM AYAS SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
434*****924 EBUZEYT KAÇAR CUDİ ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
254*****130 SABRİYE TUTUK Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU RESİM
379*****060 ROJDA ERDOĞAN BABINDAK ORTAOKULU MATEMATİK
477*****084 FATMA AYTIŞ CUDİ ORTAOKULU İNGİLİZCE
135*****284 AYSEL ÖZKAPLAN SİLOPİ İMAM HATİP ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
164*****830 ESRA KOÇAK SİLOPİ M.T.A.L MATEMATİK
377*****450 HASAN TURSUN DORUKLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
322*****386 BEDRİ İLHAN ÇALIŞKAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
113*****678 BİŞENG ERKAN DÜZOVA ORTAOKULU TÜRKÇE
379*****770 KIYASETTİN TURKAN ÇARDAKLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
446*****522 ÖMER ALGIM ATATÜRK ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
653*****028 AGİT AVAR BAŞKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
277*****442 HASAN AYTIŞ BAŞKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
451*****760 SALİH OFLAS SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
202*****612 CEMİLE ÖLMEZ ÇARDAKLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
196*****210 TAHİR TATAR ÇİFTLİK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
175*****940 HAMDİYE AŞUR K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
179*****424 LEYLA ABAY Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
360*****244 ÜMRAN ÇAĞDAŞ ÇAĞDAŞ ÇİFTLİK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
173*****288 KEMAL TATAR CUDİ ORTAOKULU İNGİLİZCE
612*****182 HİKMET YAĞAN CUDİ ORTAOKULU İNGİLİZCE
220*****212 KASIM CİN ÇUKURCA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
466*****310 İSA TAŞTAN ÇUKURCA ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
639*****948 NURCAN UŞKUCA KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
639*****072 GURBET UŞKUCA KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
513*****186 ŞİRİN GÜNEY KAVALLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
609*****156 AYFER KAPLAN DORUKLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
582*****342 RIDVAN YALIN ÇİFTLİK ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
490*****100 NİHAT TOKAY DORUKLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
602*****096 ÖZGÜR SAVAŞ GÜRPINAR YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
660*****310 SEMİRE ÇOŞKUN DİCLE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
456*****478 ABDULSİTAR VURAL SİLOPİ ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
541*****980 FEYZULLAH İLHAN KAVAKÖZÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
305*****852 BELKIS ORUÇ GÖRÜMLÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
266*****024 FERHAT ALTUNTAŞ DORUKLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
459*****786 İBRAHİM TAŞTAMUR DORUKLU ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
619*****692 RIDVAN HASANOĞLU Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU RESİM
259*****762 RESUL ÖZDEMİR SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
375*****514 BAYRAM ÇALTU VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
503*****754 ZEKİ DEMİR GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
406*****482 NAZLI BOZKURT CUDİ ORTAOKULU İNGİLİZCE
614*****402 İDRİS BALA DİCLE ORTAOKULU İNGİLİZCE
254*****506 OSMAN TUTUK DİCLE ORTAOKULU İNGİLİZCE
238*****554 BAZİ SAVUR HABUR ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
491*****198 MURAT TOKAY SİLOPİ ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
331*****730 ABDULLAH USLU ÇALIŞKAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
734*****886 HACİ TAY ÇİFTLİK ORTAOKULU TÜRKÇE
710*****986 HÜSEYİN BAYRI BUĞDAYLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
258*****542 MÜSLÜM TOSUN GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
734*****722 RAMAZAN TAY GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
425*****638 MEHMET SAİT AŞKIN ÇALIŞKAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
614*****774 TARIK BALA GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
272*****370 EMİN SEVİK GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
123*****220 ABDULAZİZ BAGTUR GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
540*****066 KADRİ TURACI DORUKLU ORTAOKULU TÜRKÇE
664*****364 ADEM YALIN SİLOPİ ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
137*****678 MEHMET SALİH TURĞUT HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
133*****428 DEMET KOPAN HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
269*****580 ABDULMENAF KOCABEY HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
609*****532 ÇETİN TANRİVERDİ SİLOPİ ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
155*****180 LÜTFÜYE AYBİ HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
668*****688 ŞABAN SEZGİN HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
561*****649 SELİM ERCAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
158*****696 EMİRHAN DEMİR HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
500*****508 MUHİTTİN ADSİZ Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
587*****032 İDRİS BIRMAN HABUR ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA
694*****622 LEYLA CİRO HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
255*****680 ABDULLAH TOĞLIK İPEKYOLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
701*****650 MURAT ALTUN İPEKYOLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
559*****164 HATUN AYAN HABUR ANADOLU LİSESİ KİMYA
261*****958 MURAT YEŞİL İPEKYOLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
271*****944 HİNDİSTAN KIRBUGA CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
568*****124 MÜKEREM GÜNEL SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
442*****444 RECEP ÜRGEN İPEKYOLU ORTAOKULU İNGİLİZCE
107*****012 EMİNE HATİP KOÇ ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
651*****676 NİHAT ÇELİK KAVALLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
397*****624 LEYLA ÜZEN BABINDAK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
625*****780 MUAMMER GÜVCİN SENAN İDİN ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
610*****024 HAMİT GÜVÇİN BOSTANCI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
710*****016 HAKAN ONUK İPEKYOLU ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
367*****728 EMİNE ZEYREK KAVALLI ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
734*****594 REŞİT TAY CUDİ ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
464*****892 CEBRAİL ADLIN İPEKYOLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
367*****138 RUŞHAT PAPO CUDİ ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
295*****406 METİN ATA İPEKYOLU ORTAOKULU İNGİLİZCE
131*****318 REŞİT ADMİŞ KAVALLI ORTAOKULU İNGİLİZCE
294*****250 DİLBER ATA Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTOKULU TÜRKÇE
607*****422 ARZU KAYAR DİCLE ORTAOKULU TÜRKÇE
187*****418 AZAT BAGLU K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
523*****574 GURBET ERGİN İPEKYOLU ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
270*****348 RUJİN TAYŞUN SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FELFESE
122*****006 HASAN AGDAŞ HABUR ANADOLU LİSESİ KİMYA
241*****038 CENGİZ KONUR Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
130*****652 FATMA ADMİŞ CUDİ ORTAOKULU MATEMATİK
325*****628 NEŞET VURAL CUDİ ORTAOKULU MATEMATİK
504*****950 VEZİR DEMİRHAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
539*****498 FADİLE METE Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
733*****228 AHMET BASUT Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
403*****664 SÜLEYMAN SANSUR K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
729*****158 AHMET ÖZTÜRK CUDİ ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
219*****642 SELMAN KARAASLAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU MATEMATİK
228*****284 AHMET TÜN PARK ELEKTRİK Ç.P.A.L KİMYA
495*****222 HAŞIM İLHAN BOSTANCI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER
112*****046 SEHER ERKAN CEYLAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
257*****206 EMİN BURUNTEKİN ATATÜRK ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
548*****248 İBRAHİM TAŞKIN Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU TEKNOLOJİ VE TASARIM
240*****230 VEYSİ SOYSAL SİLOPİ İMAM HATİP ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
529*****448 HAYRETTİN ŞAKI KAVALLI ORTAOKULU MATEMATİK
225*****720 ADİL ÖĞEL ÖZGEN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
425*****322 ÇİMEN BALKAN İPEKYOLU ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
452*****026 HAZIM ALĞAN HABUR ANADOLU LİSESİ FİZİK
266*****614 İSMET YEL SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KİMYA
324*****244 SELİM VURAL ÖZGEN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
504*****430 EMİR DEMİRHAN KAVAKÖZÜ ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER
325*****866 AYDIN VURAL ÖZGEN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
276*****384 AHMET ULUĞ YENİŞEHİR M.T.A.L TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
444*****526 ALİ KARTAL KAVAKÖZÜ ORTAOKULU MATEMATİK
159*****948 ABDULHAKİM KAPAR ÖZGEN ORTAOKULU İNGİLİZCE
467*****308 MEHMET TOĞUÇ Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU YAŞAYAN DİLLER
531*****044 HAŞİM ONUK CUDİ ORTAOKULU MATEMATİK
478*****456 ABDULLAH KARAL HABUR ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
317*****970 HÜSEYİN ÖZDEMİR DÜZOVA ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER
721*****844 MUHABBET ŞEREN PINARÖNÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
267*****184 SEKVAN TOĞLIK ÇİÇEKLİ ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
227*****006 BİNEFŞ CİN CUDİ ORTAOKULU TÜRKÇE
300*****198 ŞÜKRİYE DİZLEK KAVAKÖZÜ ORTAOKULU TÜRKÇE
158*****062 İDRİS AYBİ SİSLİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
668*****032 HALİT KAYEK PINARÖNÜ ORTAOKULU İNGİLİZCE
520*****138 MEHMET TAYBOĞA SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
126*****592 İDRİS AZMA DİCLE ORTAOKULU TEKNOLOJİ VE TASARIM
389*****810 RIDVAN ÖZKAYA YENİŞEHİR ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
499*****070 ELMİRA YAĞAN ÖZGEN ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
273*****326 İSLAM KIRBUGA SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU İNGİLİZCE
370*****446 BAHRİ TİMUR NEVRO MEHMETÇİK ORTAOKULU MATEMATİK
298*****404 REŞİT TANRIKOLU CUDİ ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
556*****476 SEKVAN BOĞUÇ SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
242*****908 ARZU KAYAALP İPEKYOLU ORTAOKULU MATEMATİK
646*****492 ZELİHA YILDIRIM Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
366*****678 HÜSNÜ YAŞAR DİCLE ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
504*****970 ŞEYMA DEMİRHAN SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU GÖRSEL SANATLAR
300*****178 SADİYE DİZLEK ÇUKURCA ORTAOKULU TÜRKÇE
478*****428 SÜLEYMAN AYTIŞ M.AKİF ERSOY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
468*****952 BERİVAN TOĞUÇ HABUR ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ
704*****112 SERBEST KILICI KOÇ ORTAOKULU TÜRKÇE
485*****374 REŞİT BOĞUÇ R.O.KARADENİZ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
719*****504 ABDULKERİM BOĞUÇ R.O.KARADENİZ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
694*****092 CİHAN ÖZKAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
640*****024 ALİ METE SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
458*****984 ERKAN BARAN R.O.KARADENİZ ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
210*****468 SALİH ÖLES İPEKYOLU ORTAOKULU MATEMATİK
687*****640 HAYRETTİN PADAK M.AKİF ERSOY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
435*****454 ŞAKİR KAÇAR SEVGİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
523*****048 SABAHATTİN ERCAN DÜZOVA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
267*****476 ABİDDİN TOĞLIK SEVGİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
354*****426 MAHMUT OKUR SEVGİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
346*****052 KADER KAYA YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
223*****824 ŞEMSE NİSAN ÜRÜN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU TÜRKÇE
325*****410 HADİ VURAL KOÇ ORTAOKULU İNGİLİZCE
164*****608 AYDIN ÖLKER Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
486*****864 MUTALİP KAPLAN KOÇ ORTAOKULU MATEMATİK
148*****900 DEVRAN TANİŞ BABINDAK ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
571*****596 SEMA SEZAİ M.AKİF ERSOY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
339*****172 İDRİS BEKTAŞ KOÇ ORTAOKULU İNGİLİZCE
351*****98 AYHAN UYSAL Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
262*****426 MEHMET ŞEFAK DEMİRTAŞ SİLOPİ ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA
397*****512 HAKAN AKYEL SEVGİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
164*****538 ERCAN BILGEÇ SENAN İDİN ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
144*****320 MEHMET İNAL SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MATEMATİK
561*****722 EBUBEKİR ÇAĞLIN KOÇ ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
381*****930 ZAMAN UYSAL SİLOPİ ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
267*****878 SITKI BİLDİK SİLOPİ ANADOLU İ.H.L İ.H.L MESLEK DERSLERİ
267*****640 UDBAN BİLDİK KIZ ANALDOLU İ.H.L ARAPÇA
692*****534 ABDULMUTALİP KOCAMAN KOÇ ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
383*****652 NURULLAH HAYKIR SEVGİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
220*****434 HAVVA TUMUÇİN SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ COĞRAFYA
719*****272 HÜSEYİN SENGON SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU MATEMATİK
300*****772 ÖZLEM UMAÇ K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
300*****108 DERYA UMAÇ K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
114*****820 VEYSİ BÜTÜN SİLOPİ İMAM HATİP ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
290*****386 MESUT ACAR YENİŞEHİR ORTAOKULU TÜRKÇE
237*****118 SONGÜL TAMTAMIŞ Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU MATEMATİK
739*****240 CEMİL OLGUN SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU MATEMATİK
412*****698 TURAN KAYAR YENİŞEHİR ORTAOKULU GÖRSEL SANATLAR
284*****044 NERGİZ EVGİN SİLOPİ İMAM HATİP ORTAOKULU İNGİLİZCE
284*****108 SERDAN DEMİR KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
132*****278 MAZLUM DEMİR SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İNGİLİZCE
304*****054 DELİL NAS VALİ KAMİL ACUN Ç.P.A.L COĞRAFYA
207*****092 ŞERİF YILDIRIM Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU MATEMATİK
239*****560 BARIŞ KUNUR İSTİKLAL ORTAOKULU MATEMATİK
450*****142 SARİYE ATAK ATATÜRK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
220*****376 ÇİMEN CİN İSTİKLAL ORTAOKULU MATEMATİK
190*****232 ORHAN BAŞAK İSTİKLAL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
267*****026 LEYLA GÜNGEN İSTİKLAL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
240*****020 YEKBİN KUNUR İPEKYOLU ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
146*****470 VESİLE GÜNEŞ KOÇ ORTAOKULU TÜRKÇE
462*****844 GÖKÇE DOĞDU SİLOPİ İMAM HATİP ORTAOKULU TÜRKÇE
428*****172 SEKVAN KUNCAR SİLOPİ İMAM HATİP ORTAOKULU TÜRKÇE
451*****974 OSMAN SAKMAN SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BİYOLOJİ
210*****304 HASAN ÖLES ÇARDAKLI ORTAOKULU MATEMATİK
442*****156 HAŞİM ELÇE ÇARDAKLI ORTAOKULU TEKNOLOJİ VE TASARIM
143*****330 HASAN NAS Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
303*****792 MEHMET ŞAĞRUY HÜRRİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
284*****784 REŞİT ÖZNEN Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU İNGİLİZCE
302*****520 RAMAZAN ÖZMEN SİLOPİ İMAM HATİP ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
266*****722 YILDIZ KAPLAN SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU MATEMATİK
109*****754 LALEŞ BİLEN YENİŞEHİR ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
727*****128 NAGİHAN PUSAT SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
345*****434 MUHAMMET BARKIN SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU MATEMATİK
736*****218 PERİŞAN AŞAM SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MATEMATİK
736*****852 ABDURRAHMAN AŞAM KOÇ ORTAOKULU GÖRSEL SANATLAR
301*****954 HEJA GÜNDÜZ AKTEPE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
306*****740 GÖÇMEN GÜNDÜZ M.AKİF ERSOY ORTAOKULU TÜRKÇE
302*****848 CENGİZ GÜNDÜZ DİCLE ORTAOKULU MATEMATİK
588*****200 ŞEFİK BIRMAN Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
287*****672 HACI BABUR DİCLE ORTAOKULU MATEMATİK
204*****642 ÇETİN DÜNDAR DİCLE ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
588*****260 İZZETİN BIRMAN BAŞKÖY ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
523*****566 ERDAL BARIŞ SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
656*****804 SELAHATTİN BULUT SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İ.H.L MESLEK DERSLERİ
623*****764 HACI OLGUN SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İ.H.L MESLEK DERSLERİ
165*****800 EMİN BİLGEÇ SİLOPİ ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
628*****070 NURAY ÜRTEKİN YENİŞEHİR M.T.A.L BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
305*****496 GÜLŞEN AYKUT Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU İNGİLİZCE
306*****572 BARIŞ AYKUT HABUR ANADOLU LİSESİ TARİH
505*****032 AYTEKİN DEMİRHAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
748*****806 EMRULLAH ÖZDEMİR NEVRO MEHMETÇİK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
613*****922 MEHMET YAĞAN SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
332*****792 OĞUR KASIRGA İPEKYOLU ORTAOKULU İNGİLİZCE
622*****992 CİHAN ORUÇ GÖRÜMLÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
332*****638 TUĞÇE KASIRGA İPEKYOLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
262*****422 AGİT SULHAN GÖRÜMLÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
240*****092 İBRAHİM SOYSAL SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
409*****666 HASAN ÖZ YENİŞEHİR ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
500*****174 ZEYNEP ŞENGİL YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
152*****510 ARAFAT ÖZER GÖRÜMLÜ NARLIDERE ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
267*****108 HÜSEYİN ORUÇ YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
164*****206 HAŞIM BİLGEÇ VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
590*****924 HAZMEDDİN ALKIŞ GÖRÜMLÜ NARLIDERE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
225*****240 ZEYDİN ÖĞEL GÖRÜMLÜ NARLIDERE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
547*****620 HATİCE ALTÜRK Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU İNGİLİZCE
323*****650 SELİM VURAL GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
613*****538 ALİ KAPLAN VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
230*****498 ÜMİT TÜMAS Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
451*****190 GÜRGİN SANIR SENAN İDİN ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
603*****438 SERHAT TAŞTAN HABUR ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
547*****714 SEMİRE ALTÜRK VATAN ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
723*****812 EMİNE TOĞUÇ HÜRRİYET İLKOKULU İNGİLİZCE
625*****052 NİLÜFER AKGÖÇ GÖRÜMLÜ ORTAOKULU MATEMATİK
386*****594 DOĞAN ASAN SENAN İDİN ANADOLU LİSESİ FİZİK
147*****806 YAĞMUR PİRİNÇ YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
500*****218 KADRİ ŞENGİL YENİŞEHİR ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
245*****582 LOKMAN ÖZDAĞ Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
521*****154 RUKEN ZORLU KAVALLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
404*****000 ERCAN ERGÜN İPEKYOLU ORTAOKULU MATEMATİK
206*****044 HÜSNÜ ARALIK KAPILI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
503*****774 BERHİVİ DEMİR SİLOPİ ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
163*****080 SERHAT BİLGEÇ HABUR ANADOLU LİSESİ GÖRSEL SANATLAR
445*****816 REŞİT SUNAR ÇARDAKLI ORTAOKULU GÖRSEL SANATLAR
320*****874 OSMAN TÜRKMEN SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ
366*****930 ALİ YAŞAR SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FİZİK
619*****232 MEDENİ TOĞULĞA ÇİÇEKLİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
289*****328 HAVVA AKBAŞ YENİŞEHİR ORTAOKULU İNGİLİZCE
289*****482 ZEYNEP AKBAŞ YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
415*****918 MEHMET ABAY SENAN İDİN ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
305*****006 AHMET ÖNGÜN YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
496*****502 ALİ KAÇAR SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SAĞLIK BİLGİSİ
617*****492 CİHAT TORSUN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU TÜRKÇE
214*****644 KAYHAN BEYHAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU İNGİLİZCE
492*****930 DİLBER TOKAY YENİŞEHİR ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
237*****88 KEVSER CİN Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
357*****576 SİBEL ERCAN Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
533*****832 CEMAL ONUK YENİŞEHİR ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
539*****152 NURETTİN ŞAVLUK VATAN ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
674*****826 HALİT AKYOL ORTAKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
484*****860 KASIM YAŞAR VATAN ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
157*****058 EVİN DURAK YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
265*****210 BARZAN YEL SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İ.H.L MESLEK DERSLERİ
416*****134 SABRİ ABAY SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
124*****524 MEHMET FERİT SAYGİDAR ORTAKÖY ORTAOKULU MATEMATİK
128*****798 ZÜBEYDE KESKİN ATATÜRK ANADOLU LİSESİ KİMYA
206*****080 SEVGİ BOZKAYA KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
355*****910 ÇINAR BASUT YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
653*****450 HAKAN OKTAR YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
715*****978 MEHMET USAL İSTİKLAL ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
623*****556 BERİVAN OLGUN BOSTANCI ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
372*****984 MEHMET SERİM YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
515*****030 SELAMET TEKEŞ YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
539*****672 PERİHAN ŞAVLUK HABUR ANADOLU LİSESİ FİZİK
135*****418 HAŞİM DEĞER VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
101*****196 AHMET KAPLANDURAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
295*****460 SELDA DURMUŞ Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
510*****460 SAİT ŞEN M.AKİF ERSOY ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
509*****240 EMİNE MADEN M.AKİF ERSOY ORTAOKULU İNGİLİZCE
119*****650 MESUT KIZILBOĞA M.AKİF ERSOY ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
386*****548 MAHMUT KURNAZ ÇALIŞKAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
692*****982 ÜBEYT NAS VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
172*****904 ÖMER KONUR Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
624*****648 PINAR BOZDAĞ YENİŞEHİR ORTAOKULU MATEMATİK
278*****054 AYDIN EREN YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
301*****810 RIDVAN GÜNDÜZ YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
502*****204 AYSEL AYNA VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
370*****568 RECEP BEZEK K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
693*****912 İDRİS SOAYI YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
636*****570 AYNUR İNAL Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU GÖRSEL SANATLAR
328*****684 YASEMİN ATAMAN YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
100*****338 YUNUS CENGİZ YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
543*****366 İBRAHİM TOKAK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ FİZİK
512*****604 İBRAHİM TEKİN YENİŞEHİR ORTAOKULU MATEMATİK
672*****022 YAYLA KARA Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU MÜZİK
136*****580 RAMAZAN DEĞER VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
239*****372 HASAN KUNUR YENİŞEHİR ORTAOKULU MATEMATİK
735*****270 CEMAL TAY K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
531*****746 AGİT DURĞUN YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
734*****316 SABRİYE TAY ORTAKÖY ORTAOKULU TÜRKÇE
561*****426 KADRİYE YEŞİL AKMAN SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU TÜRKÇE
624*****432 LOKMAN YALUN YUNUS EMRE İLKOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
607*****298 ZEHRA ÖZER SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
260*****488 TAYBET ALTAY BUĞDAYLI ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
729*****212 AYNUR ALKIŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ FİZİK
433*****832 MEHMET EMİN KAÇAR BAŞKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
101*****304 MEVLÜT KAPLANDURAN BAŞKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
680*****952 KIYMET SAKICI YANKALE ORTAOKULU MATEMATİK
231*****238 İHSAN CİN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
623*****280 ABDULSELAM SALINCİ YUNUS EMRE İLKOKULU İNGİLİZCE
748*****520 ÖZLEM BİRGİN GÖRÜMLÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
398*****140 RAHMETHAN PUSAT ÇARDAKLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
530*****436 GÜLÇİN BİRLİK SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
190*****510 ABİT DEĞER SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İ.H.L MESLEK DERSLERİ
273*****080 FEVZİ SAK BUĞDAYLI ORTAOKULU İNGİLİZCE
653*****560 SÖZDAR AYIK GÖRÜMLÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
575*****520 EYÜP DİREKÇİ GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
408*****914 ZEKİ USLU PARK ELEKTRİK Ç.P.A.L MATEMATİK
305*****472 FATMA YILDIZ YENİŞEHİR M.T.A.L KİMYA
503*****056 SİPAN DEMİR YENİŞEHİR ORTAOKULU MÜZİK
390*****332 ŞEFİK BARKIN SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER
142*****362 SONGÜL APAYDIN GAZİPAŞA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
169*****858 KEVZER BOYNUZ BAŞKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
350*****420 BİŞENK GÜNGÖR SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
190*****876 FEHMİ BAŞAK HABUR ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
174*****744 ABDULKERİM KARAL Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
199*****160 AYŞE NUR AGİTOĞLU KIZ ANALDOLU İ.H.L İ.H.L MESLEK DERSLERİ
734*****120 MEHMET SALİH HALİTOĞLU DİCLE İLKOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
717*****540 TUFAN KAYAALP YENİŞEHİR ORTAOKULU MÜZİK
240*****164 SABRİ KUNUR DİCLE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
414*****694 İDRİS ZEYREK İSTİKLAL ORTAOKULU TÜRKÇE
105*****704 HÜSAMETTİN ÜRÜN BUĞDAYLI ORTAOKULU MATEMATİK
187*****054 ABDULLAH NERGİS SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER
249*****036 RIDVAN BULUŞ KAVALLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
749*****504 SUAT TÜNCER Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
477*****044 OSMAN AYTIŞ M.AKİF ERSOY ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER
539*****192 İDRİS ŞAVLUK KAVALLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
271*****356 SEKVAN TAYŞUN KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
322*****094 MEHMET EMİN İLHAN Ş.B.ERCÜMENT TÜRKMEN ORTAOKULU MÜZİK
463*****166 TAHİR TANKAN BUĞDAYLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
521*****718 MESUT ZORLU KAVALLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
732*****820 SELMA UYGUN SİLOPİ M.T.A.L KİMYA
111*****316 ALPER BİLEN YENİŞEHİR M.T.A.L EL SANATLARI
280*****682 MUHAMMET GÜNAY BUĞDAYLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
240*****454 SERBEST KUNUR HABUR ANADOLU LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ
124*****698 VELİT SAYGİDAR SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
538*****616 HÜSNA YORGA SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BİYOLOJİ
262*****066 MESUT SULHAN KIZ ANALDOLU İ.H.L İ.H.L MESLEK DERSLERİ
260*****052 YUSUF ALTAY YENİŞEHİR ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
416*****570 CELALETTİN ABAY SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
685*****784 YUNUS BELGİŞ BUĞDAYLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
548*****674 NESRİN TAŞKIN KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
174*****818 MUSA KARAL VATAN ORTAOKULU GÖRSEL SANATLAR
558*****646 KADRİYE TURAN SİLOPİ ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
558*****582 İDRİS TURAN DÜZOVA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
376*****174 SERVET TURAN DORUKLU ORTAOKULU MATEMATİK
192*****380 GÜLÜSTAN ÖZÇELİLİK YENİŞEHİR M.T.A.L DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
738*****376 HÜSEYİN OLGUN PARK ELEKTRİK Ç.P.A.L TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
538*****174 MEHMET BARINÇ DÜZOVA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
268*****488 DELİLE KOCABEY CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
339*****818 NAZDAR BİNİCİ Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
153*****050 MEHMET ÜLGER CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
492*****346 HAŞIM TOKAY K.TEOMAN ÜNÜSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
381*****236 HÜLYA BAYRAM CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
503*****328 SERHAT DEMİR HABUR ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
654*****120 MİZGİN ADMİŞ CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
263*****800 BESNA DEMİRTAŞ CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
269*****858 DEVRAN CAVLAK SİLOPİ ANADOLU LİSESİ TARİH
260*****686 NASİBE YEŞİL KIZ ANALDOLU İ.H.L İ.H.L MESLEK DERSLERİ
242*****130 REFİK CİN BUĞDAYLI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
738*****430 ENGİN YILDIRIM CUMHURİYET İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
476*****100 YAŞAR BAĞLAN M.AKİF ERSOY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
491*****990 DILGEŞ TOKAY YANKALE ORTAOKULU FEN VE TEKNOLOJİ
635*****842 GÜLÇİN ERZEN HABUR ANADOLU LİSESİ ALMANCA
645*****108 EMRE ÖKTEN DİCLE ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
119*****01 SADULLAH MARUN M.AKİF ERSOY ORTAOKULU GÖRSEL SANATLAR
431*****394 MEHMET EMİN TUTUK SİLOPİ ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
466*****904 ERDOĞAN TAŞTAN VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
163*****504 MEHMET AYDIN SELAHADDİN EYYÜBİ ORTAOKULU TÜRKÇE
528*****322 HASAN GÖREN SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İ.H.L MESLEK DERSLERİ
551*****772 AYSEL ÜCE YENİŞEHİR ORTAOKULU TÜRKÇE
136*****288 ASENA GİZEM ALTUNBAY R.O.KARADENİZ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
110*****836 MURAT BİLEN İPEKYOLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
281*****614 GÜNAY TAVLAR SİLOPİ ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
490*****848 FEYRUZ TOKAY R.O.KARADENİZ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
710*****272 NESRİN ÖZDEMİR Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU TÜRKÇE
350*****366 KASIM GÜNGÖR SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
524*****476 BELMA BİRLİK CUDİ ORTAOKULU İNGİLİZCE
343*****046 MUSA KİLÜKEN ÇALIŞKAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
206*****556 SİNAN TATAR SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
450*****614 ÖZGÜR ÖZCAN KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
146*****450 CELAL GÜNEŞ SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
367*****528 BARAN BİNİCİ KIZ ANALDOLU İ.H.L ARAPÇA
325*****822 YILMAZ KAPLAN Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
194*****316 ESENGÜL DİPİ SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
271*****682 MEHMET SELİM YILDIZ KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
558*****068 ÇİYA TAŞKIN YANKALE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
293*****278 NİYAZİ EROL KOÇ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
717*****194 SERDAR KAYAALP ATATÜRK ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
437*****554 İBRAHİM ÜLKER VATAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
388*****738 LEYLA BABAT SÜLEYMAN DEMİREL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
230*****156 ÖNDER ÖZTÜRK SEVGİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
272*****744 MAHMUT KIRBUĞA DİCLE ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER
171*****312 CEMAL KONUR Ş.Ü.AHMET KONUKSEVER ORTAOKULU İNGİLİZCE
155*****952 RUMEYSA ECE SİLOPİ ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
111*****220 MURAT YEŞİLMEN SEVGİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
194*****240 MELTEM GÜL YANKALE ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
528*****206 SİBEL ONUK SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
542*****306 HAMİT TOKAK YANKALE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
128*****066 MEDENİ TAYFAN GÖRÜMLÜ NARLIDERE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
190*****192 ÖZCAN TOPTEMİŞ SİLOPİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
191*****680 ALİ EMLÜK ORTAKÖY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
492*****712 ATA TOKAY SİLOPİ ANADOLU İ.H.L ARAPÇA
704*****782 NEVRUZ DENLİ ATATÜRK İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
179*****612 GÖKHAN ÇİMEN Ş.TEĞMEN ŞENOL KAMIŞ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
104*****146 ŞÜKRAN BİLİN KOÇ İLKOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
675*****544 ŞÜKRAN DEMİRHAN NENE HATUN ANAOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
416*****528 AYŞE TEMİZ NENE HATUN ANAOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
557*****310 ŞİLAN TAŞKIN KOÇ İLKOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
455*****394 SİYAHAN DAYANAN KOÇ İLKOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
338*****610 ESMA GÜLTEKİN DİCLE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
334*****146 HAKİM AŞKIN ORTAKÖY ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
662*****148 FAHRETTİN COŞKUN SİLOPİ M.T.A.L MATEMATİK
739*****906 EMRULLAH YALGETTEKİN PINARÖNÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
109*****862 DOĞAN BİRLİK SİSLİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir