Menü Kapat

VAN TUŞBA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI 2018-2019

VAN TUŞBA İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları

VAN TUŞBA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI

LİSTEDE İSMİ OLANLARIN 19.09.2018 TARİH VE SAAT 16:00 A KADAR EVRAKLARINI TUŞBA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜNE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

S.N ADI SOYADI GÖREVLENDİRİLDİĞİ OKUL GÖREVLENDİRİLDİĞİ BRANŞ
1 Zafer  Numanoğlu ABDULHAMİT HAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
2 Selda Kesmen ABDULHAMİT HAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
3 Hatice Kurt AKKÖPRÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
4 Aslınur Çiçekel BARDAKÇI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
5 Rıdvan Elçi DEĞİRMENÖZÜ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
6 Asya  Çağla Aktaş FEVZİ ŞENGÜL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
7 Mehmet Dikkaya GÜVEÇLİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
8 Bülent Demirtosun GÜVEÇLİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
9 Yıldırım Öztürk GÜVEÇLİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
10 Yusuf  Dağlı HACI ÖMER SABANCI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
11 YILMAZ  ÖNER HASAN ALİ YÜCEL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
12 Mahmut Dilmaç HASAN ALİ YÜCEL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
13 Necla Ardıç HASAN ALİ YÜCEL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
14 Gökhan Durmaz HASAN ALİ YÜCEL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
15 Rıdvan Çıkar HASAN ALİ YÜCEL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
16 Savaş Kuçat HIDIR İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
17 Eylem Erzengin İKİNİSAN İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
18 Ümit Mutluyer İNCİ KEFALİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
19 Niyazi Atlı MİLLİ EĞİTİM VAKFI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
20 Zeynep Kacar MUSTAFA KEMAL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
21 Emine Halbilen MUSTAFA KEMAL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
22 Handan Yıldırımçakar MUSTAFA KEMAL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
23 Leyla Koşut MUSTAFA KEMAL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
24 Çiğdem Kaçar MUSTAFA KEMAL İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
25 Meryem Aksaç PİRGARİP İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
26 Ayşegül Aydoğmuş PİRGARİP İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
27 LEYLA  TOSUN POLATOĞLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
28 Yeşim Erginoğuz POLATOĞLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
29 Ömer Erdal POLATOĞLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
30 Zozan Ağçakaya POLATOĞLU İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
31 Barış Yıldırım ŞAHBAĞI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
32 RECEP  TAŞKIRAN ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
33 Şahin Dinçer ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
34 Engin Kaya ŞEHRİBAN SAMİ YILDIRIM İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
35 Abdukerim  Beyzer ŞEMSİBEY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
36 Kasım  Kaya ŞEMSİBEY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
37 Sinan Sezgin ŞEMSİBEY İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
38 Rustem Güldal YAYLIYAKA İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
39 Hıfzullah Şenay YEŞİLSU YABALI MEZRASI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
40 Nevin Ünal YEŞİLSU YABALI MEZRASI İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
41 Doğan Ataş YUMRUTEPE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
42 Müzeyyen Songül YUNUS EMRE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ
43 Kadir Salhan BARDAKÇI İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
44 Esra Apsur GÜL BAHÇESİ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ
45 Tuba Koç HASAN ALİ YÜCEL İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
46 İlknur Erdoğan YÜZÜNCÜ YIL ANAOKULU (CEZA EVİ SINIFI) OKUL ÖNCESİ
47 Bahtiyar Tül YÜZÜNCÜ YIL ANAOKULU OKUL ÖNCESİ
48 Şefika Güner TUŞBA ANAOKULU OKUL ÖNCESİ
49 Ayşe Günbatar HÜMA HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OKUL ÖNCESİ
50 Pınar Akgül SEYRANTEPE ANAOKULU OKUL ÖNCESİ
51 Kader Çapur FEVZİ ŞENGÜL İLKOKULU OKUL ÖNCESİ
52 Belgin Demirci TUŞBA TOBB FEN LİSESİ ALMANCA
53 Melike Selimoğlu FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ ALMANCA
54 Berna BAYKAN Ahmed-i Hani Anadolu Lisesi ALMANCA
55 Servet Uğur GEDİKBULAK ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
56 Ferdi İnci FEVZİ ŞENGÜL ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
57 Orhan Kurt GÜVEÇLİ ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
58 Ersin Şahin ERMİŞLER DOSTLUK ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ
59 Neriman Özmen Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
60 Esma Yiğit Abdulkadir Geylani İmam Hatip Ortaokulu DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
61 Leyla Selçuk AKŞAN YEŞİLSU ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
62 Ertuğrul Bengiz ALAKÖY  FATİH ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
63 Havle Kaya ALAKÖY FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
64 Nursel Elçi FEVZİ ŞENGÜL ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
65 Necip Öztürk CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
66 Recep Önder FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
67 Elif Şeker VALİ ALİ PAŞA MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
68 Songül Esen TUŞBA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
69 Ömür Karakaya ERMİŞLER DOSTLUK ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
70 Sezer Dede VALİ HAYDAR BEY ANADOLU LİSESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
71 Songül Yiğit BARDAKÇI İLKOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
72 Ahmet Akbulut GÜZİN DİNÇKÖK İLKOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
73 Selman Demir MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
74 Derya Deniz ALAKÖY  FATİH ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ FELSEFE
75 Ömer Aras AKŞAN YEŞİLSU ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
76 Murat Koç ALAKÖY FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
77 Eylem Sağlam GÜZİN DİNÇKÖK İLKOKULU FEN BİLİMLERİ
78 Doğan Akdeniz KASIMOĞLU ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
79 Süleyman Güneş ATATÜRK ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
80 Ömür Kızılay POLATOĞLU ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
81 Leyla Öztekin GÜZİN DİNÇKÖK İLKOKULU FEN BİLİMLERİ
82 Neşegül Aybar MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
83 Sibel Çinar MAHİR KOLYİĞİT ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ
84 Sinan Elmas Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu FEN BİLİMLERİ
85 Zana Tan CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ GÖRSEL SANATLAR
86 Fatma Korkutan HASAN ALİ YÜCEL ORTAOKULU İNGİLİZCE
87 Zeynep Avci CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
88 Yücel Uzunyol İSMAİL HAKKI TONGUÇ ORTAOKULU İNGİLİZCE
89 Yücel Yıldız ALAKÖY FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU İNGİLİZCE
90 Kemal Yarka Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu İNGİLİZCE
91 Cahit Karadoğan Kasımoğlu Ortaokulu İNGİLİZCE
92 Gülcan Dik KALECİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE
93 Fatma Kara MAHİR KOLYİĞİT ORTAOKULU İNGİLİZCE
94 Caner Malkaver MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU İNGİLİZCE
95 Rabia Onat CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ KİMYA
96 Çetin Dinler ŞEHİT FERHAT ARSLAN İMAM HATİP LİSESİ KİMYA
97 Nazlıcan Çalı FEVZİ ŞENGÜL ORTAOKULU MATEMATİK
98 Mehmet Emin Halitoğlu HIDIR ORTAOKULU MATEMATİK
99 İlhami Hülük Abdulkadir Geylani İmam Hatip Ortaokulu MATEMATİK
100 Hamiyet Tam ALAKÖY FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU MATEMATİK
101 Hülya ARAS CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
102 Ayşe Çamlıbel CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
103 Muhammed Yavuz Demir FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ MATEMATİK
104 İdris Sağlam HIDIR ORTAOKULU MATEMATİK
105 Hediye Taşdemir İNCİ KEFALİ ORTAOKULU MATEMATİK
106 Hüda Akgeyik MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU MATEMATİK
107 Berrin Dede PİRGARİP ORTAOKULU MATEMATİK
108 Buşra Ceyda Aşma ŞAHBAĞI ORTAOKULU MATEMATİK
109 Sabahattin Yatar ŞEHİT POLİS SONER İDİL İMAM HATİP ORTAOKULU MATEMATİK
110 Rojava Güldal Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu MATEMATİK
111 Tahsin Taşan Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu MATEMATİK
112 Kerim Özgökçe TOPAKTAŞ ORTAOKULU MATEMATİK
113 Emrah Daş İNCİ KEFALİ ORTAOKULU MATEMATİK
114 Ebru Araci POLATOĞLU ORTAOKULU MATEMATİK
115 Mizgin Atabay Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu MÜZİK
116 Hacer Apsur HACI ÖMER SABANCI ORTAOKULU MÜZİK
117 Turgut İzgi VALİ HAYDAR BEY ANADOLU LİSESİ MÜZİK
118 Çiçek Cengiz KOÇ İLKOKULU ÖZEL EĞİTİM
119 Kader Suvari Ahmet Yesevi İlkokulu ÖZEL EĞİTİM(OTİSTİK)
120 Yağmur Altay Okulevi Ahmet Yesevi İlkokulu ÖZEL EĞİTİM(OTİSTİK)
121 Kader Yıldız MAHİR KOLYİĞİT ORTAOKULU SOSYAL BİLİMLER
122 Hasan Demirtosun Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu SOSYAL BİLİMLER
123 Kemal Çalış ALAKÖY FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU SOSYAL BİLİMLER
124 Tahsin Kurt CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ TARİH
125 Ali Kurt MÜNCİ İNCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TARİH
126 Fatma Polat FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ TARİH
127 Halit Yuruş İSMAİL HAKKI TONGUÇ ORTAOKULU TEKNOLOJİ VE TASARIM
128 Nasrullah Elitaş CANİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
129 Abdurrahman Kıran ŞEHİT FERHAT ARSLAN İMAM HATİP LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
130 Alpaslan Ergüç ALAKÖY  FATİH ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
131 Şahin Bozkurt Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu TÜRKÇE
132 Mehmet Fatih Birgül Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu TÜRKÇE
133 Sevda Soysona BARDAKÇI İLKOKULU TÜRKÇE
134 Tuba Polat KASIMOĞLU ORTAOKULU TÜRKÇE
135 Mukaddes KAPÇAK MAHİR KOLYİĞİT ORTAOKULU TÜRKÇE
136 Davut Erdemir ABDÜLKADİRGEYLANİ İMAM HATİP ORTAOKULU TÜRKÇE
137 Yahya Aktaş HALİDE EDİP ADIVAR MTAL Aile ve Tüketici Hizmetleri

 

 

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVLENDİRİLENLERDEN İSTENEN BAŞVURU EVRAKLARI

1-                      DİPLOMA VE FOTOKOPİSİ

2-                      FORMASYON BELGESİ VE FOTOKOPİSİ

3-                      KİMLİK VE FOTOKOPİSİ

4-                      SABIKA KAYDI

5-                      ASKERLİK DURUM BELGESİ